Virslīgas spēlēs uzvaras svin "Ķekavas" un "SĀC" florbolisti

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Latvijas florbola virslīgas turnīrā vīriem uzvaru pār Latvijas vicečempioniem Kocēnu “Rubenes” florbolistiem izcīnīja “Ķekavas” komanda. Mājas spēlē trešās trešdaļas vidū ķekavieši vēl bija iedzinējos 3:4, taču tad sešarpus minūšu laikā iemeta trīs vārtus un svinēja uzvaru 6:4. Divreiz precīzs bija Toms Ķeirāns.

Sešu zaudējumu sēriju beidzot izdevies pārtraukt Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas klubam “SĀC”. Izbraukumā pret “Irlavu” viesi mača lielāko daļu bija zaudētājos, taču piecas minūtes līdz pamatlaika beigām ar diviem vārtu guvumiem izvirzījās vadībā (5:4). Uzvaru pamatlaikā gan neizdevās nosargāt, taču pagarinājuma 40.sekundē ar trešo precīzo metienu spēlē divus punktus komandai nopelnīja Deivids Osītis – 6:5. “Hettriks” arī Alvja Dāles kontā.

Virslīgas turnīra tabulā pirmajā vieta ir FBK “Valmiera” (19 punkti 8 spēlēs), kam seko florbola skola “Masters”/Ulbroka (17 p. 7 sp.). “Ķekava” ir ceturtā (14 p. 8 sp.), bet FBK “SĀC” – joprojām desmitā (5 p. 8 sp.).

Latvijas pirmās līgas čempionātā FK “Saulkalne” florbolisti spēlē pret FK “Ogre”/”pgd.lv” vienību no 2:4 spēja panākt 5:4, taču trešajā trešdaļā ielaida divus vārtus un piekāpās 5:6 (pa diviem vārtiem Kristam BItenbinderam un Kristianam Rūdolfam Priedem). Toties “Ķekavas Bulldogs” viesos ar 5:2 pārspēja Talsu NSS/”Zerorisk” vienību (Matīsam Grīnbergam 2+0).

Savukārt FBK “SĀC” pirmās līgas komanda Saulkrastos piedzīvoja rekordlielu sagrāvi 5:33 pret Igaunijas klubu “Jogeva SK Tahe/Olivia”. Mājiniekiem pa trim rezultativitātes punktiem savāca Miks Nagliņš (2+1) un Mārtiņš Alksnis (1+2), bet viesu rindās lielākie pāridarītāji bija Latvijas florbolisti Pēteris Freimanis (2+10), Mihails Kostusevs (3+8) un Ainārs Juškēvičs (4+2).

Florbola klubam “Saulkalne” ir viena uzvara četrās spēlēs, “Ķekavas Bulldogs” divi panākumi četros mačos, bet FBK “SĀC” trīs zaudējumi trijās spēlēs.

Latvijas otrās līgas turnīrā otro zaudējumu četrās spēlēs piedzīvojusi Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti, kuri viesos ar 7:15 piekāpās “Aizkraukle/Koknese” komandai (Kalvim Kliestam 2+0).

Latvijas – Igaunijas dāmu florbola līgas ietvaros pa divām spēlēm pret kaimiņvalsts komandām nedēļas nogalē aizvadīja “FK Ķekava” un “NND/RJTC” florbolistes. Ķekavietes ar 7:4 pārspēja Tallinas “Sparta” komandu (pa diviem vārtu guvumiem Annija Dārtai Dankfeldei, Evijai Birkhānei un Katrīnai Katei Fībigai) un ar 2:4 piekāpās “Tartu EMU”. Savukārt “NND/RJTC” Ulbrokas sporta kompleksā pārliecinoši pieveica “Tartu EMU” 7:2 (Annai Mūrniecei 2+1, Elīnai Dīcei 1+2) un ar 4:2 “Sparta” (Karīnai Saidovai 1+1).

Turnīra tabulā “NND/RJTC” ir piecas uzvaras un 15 punkti piecās spēlēs, bet “FK Ķekavai” trīs panākumi un deviņi punkti sešos mačos.