Džudo sacensībās Ādažos mājiniekiem otrā lielākā medaļu raža

Džudo sacensībās Ādažos mājiniekiem otrā lielākā medaļu raža Latvijas Džudo federācija

Gandrīz 350 jaunie sportisti aizvadītās nedēļas nogalē Ādažos piedalījās starptautiskajās džudo sacensībās “Zelta rudens”. Mājiniekiem – Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem – izdevās iekrāt otro lielāko medaļu ražu, komandu vērtējumā piekāpjoties vienīgi Vsevoloda Zeļonija sporta skolas pārstāvjiem.

Ādažu BJSS jaunie džudisti piecās vecuma grupās puišiem un meitenēm izcīnīja desmit pirmās, septiņas otrās un septiņas trešās vietas. Īpaši ražīgas bija mājinieces, kurām uzvaras septiņas grupās – par sacensību čempionēm kļuva Lauma Līva Saklaure, Ksenija Struka (abas U10 vecuma grupa), Riana Iļjašenko, Amina Usmanova (abas U12), Helēna Ērenpreisa (U16), Elīza Marija Jevstigņejeva un Vineta Alksne (abas U18). Starp puišiem pirmās vietas ieguva Ernests Brigmanis-Briģis (U12), Klāvs Gailītis un Hugo Gustavs Ekmanis (abi U16).

Otrās vietas mājiniekiem izcīnīja Katrīna Anna Jevstignejeva (U10), Marta Gapejeva, Sandis Henrijs Grīns, Umars Usmanovs, Aleksejs Kulakovs, Aigars Vjazemskis (visi U12) un Jānis Deniņš (U14), trešās – Aleksandrs Mališevs (U10), Fricis Roberts Štrauss, Timurs Telešs (abi U12), Kristaps Nartišs, Daniels Volodjko (abi U14), Jānis Edgars Štrauss un Miks Baumgarts (abi U16).

27 komandu vidū sacensībās Ādažos bija vēl vairāku Pierīgas novadu džudo klubu pārstāvji, un arī tie tukšā nepalika.

Inčukalna novada Gaujas komandai pirmās vietas izcīnīja Ričards Daniels Aleksāns (U10) un Kristaps Gucaļuks (U12), bet otrās – Ilze Aleksejeva, Alekss Vancans (abi U12) un Nika Motiļkova (U12). Uz Siguldu aizceļoja trīs bronzas godalgas, ko ieguva Ulla Vītuma (U10), Ričards Maksis Miljons un Bruno Gailāns (U14), savukārt uz Ulbroku – viena, ko U12 vecuma grupas sacensībās izcīnīja Jaroslavs Jankovičs.

Nākamās starptautiskās džudo sacensības jauniešiem paredzētas jau šīs nedēļas nogalē Salaspils sporta namā, kur norisināsies džudo turnīrs “Kano kauss 2018”.