Salaspils handbolistes uzvar aizraujošā līdervienību divcīņā

Salaspils handbolistes uzvar aizraujošā līdervienību divcīņā Latvijas Handbola federācija

Latvijas dāmu handbola čempionātā divu līdz šim nezaudējušo komandu savstarpējā cīņā otrdien Salaspils sporta skolas handbolistes savās mājās dramatiskā cīņā pārspēja Jēkabpils sporta skolas komandu, pagarinot uzvaru sēriju līdz četrām spēlēm.

Pirmajā puslaikā pēc līdzīgā cīņā aizvadītām 20 minūtēm jēkabpilietēm izdevās solīds 7:2 izrāviens, kas ļāva panākt 16:10 pārsvaru. Līdz pārtraukumam laukuma saimnieces starpību sadeldēja līdz trim vārtiem, bet otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs izlīdzināja rezultātu 19:19.

Līdz pat spēles beigām cīņa turpinājās punkts punktā, pārmaiņus vadībā izvirzoties te vienai, te otrai komandai. Pēdējais vārds tomēr piederēja mājiniecēm salaspilietēm. 12 sekundes pirms finālsirēnas Dace Potapova realizēja septiņu metienu, kas atnesa uzvaru Salaspils sporta skolas vienībai – 31:30.

Labākā laukuma saimnieču rindās bija Renāte Salmane, kura realizēja 14 no 18 metieniem. Sešus vārtus iemeta Linda Borisanova, pa pieciem – Dace Potapova un Agrita Bērtiņa.

Salaspils sporta skolai nu ir četras uzvaras četrās spēlēs, astoņi punkti un pirmā vieta turnīra tabulā. Tuvākās sekotājas – Jēkabpils sporta skola un LSPA handbolistes – atpaliek par četriem punktiem. Nākamo spēli salaspilietes aizvadīs 4.novembrī savās mājās pret “Lat-2002/REIR Dobele” komandu.