Zaudējumus piedzīvo Salaspils un Stopiņu handbolistus

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Pēcsvētku dienā Latvijas handbola virslīgas čempionāta spēlēs zaudējumus piedzīvoja abas Pierīgas dāmu komandas – Salaspils sporta skola un Stopiņu pagasta handbola komanda.

Salaspiliešu spēle pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm līdz pat pēdējām desmit minūtēm ritēja teju punkts punktā (24:25). Taču no pēdējiem deviņiem metieniem viešņas spēja realizēt tikai vienu un laukumu atstāja uzvarētas – 25:32.

Anastasija Agarkova Salaspils sporta skolas labā iemeta septiņus vārtus, Dace Potapova sešus, Frīda Binduka četrus.

Stopiņu PHK handbolistes triju neveiksmju sēriju mēģināja pārtraukt izbraukuma mačā pret turnīra līderi Ludzas sporta kluba “Latgols” komandu un pēc neveiksmīga sākuma (3:9) otrā puslaika sākumā samazināja starpību līdz minimumam (16:17). Tomēr ludzānietes nekavējoties atbildēja ar sešiem precīziem metieniem pēc kārtas, vēlāk palielināja pārsvaru līdz desmit goliem (20:30) un sagādāja Stopiņu komandai vēl vienu zaudējumu – 29:38.

Rezultatīvākās viešņu rindās bija Laura Lielā (14), Lana Nikolajeva (6) un Viktorija Talagajeva (4).

Virslīgas tabulā SK “Latgols” ir 12 punkti (8 spēlēs), otrajā vietā esošajai Salaspils sporta skolai 8 punkti (6 spēlēs), bet Stopiņu PHK bez punktiem ir pēdējā septītajā pozīcijā.