Neveiksmes mājas spēlēs piedzīvo Salaspils handbolisti un handbolistes

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Zaudējumus svētdien Salaspils sporta namā piedzīvoja abas vietējās handbola komandas – gan “Salaspils” vīru virslīgas turnīrā, gan Salaspils sporta skolas vienība dāmu virslīgā.

Salaspils handbolistes savās mājās uzņēma “REIR”/Dobeles sporta skolas komandu un bija vadībā gandrīz visu cīņas gaitu. Lielākais viņu pārsvars bija “plus seši” pirmā puslaika beigās (14:8). Pēc pārtraukuma dobelnieces deficītu sadeldēja līdz 16:14, ilgu laiku starpība turējās 2-3 precīzu metienu robežās, līdz sešas minūtes pirms beigām viešņas panāca izlīdzinājumu 25:25.

Salaspils handbolistes nekavējoties atbildēja ar diviem precīziem metieniem, taču atlikušajās četrās minūtēs šo pārsvaru iztērēja. Dobeles komanda nākamos trīs uzbrukumus pabeidza ar precīziem metieniem, bet salaspilietes savus nerealizēja un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu 27:28. Interesanti, ka līdz tam vienīgo reizi spēlē Dobeles handbolistes vadībā bija pirmajā minūtē (1:0).

Salaspils sporta skolas rindās rezultatīvākās bija Dace Potapova (10), Linda Borisanova (6) un Anastasija Agarkova (4). Turnīra tabulā viņas ir trešajā vietā (8 punkti 7 spēlēs) aiz Ludzas sporta kluba “Latgols” (16 p. 10 sp.) un Jēkasbpils sporta skolas (10 p. 8 sp.). Pēdējā septītajā vietā ir Stopiņu pagasta handbola komanda (0 p. 5 sp.).

“Salaspils” vīru komandas zaudējumu sērija svētdien sasniedza septiņas spēles. Spēlē pret HK “Ogre”/”Hydrox” komandu pirmajās piecās minūtēs bumba lidoja tikai salaspiliešu vārtos (0:6). Turpinājumā cīņa izlīdzinājās, taču otrā puslaika pirmajā pusē ogrēnieši piecu vārtu pārsvaru palielināja līdz vienpadsmit (2:167) un bez problēmām nosargāja uzvaru 36:25.

Laukuma saimnieku labā Kaspars Luksis iemeta sešus, Artūrs Kļaviņš piecus, Kristiāns Strautnieks un Igors Ignatjevs pa četriem vārtiem. Tabulā salaspilieši ir pēdējā septītajā vietā bez iegūtiem punktiem.