Ulbrokas un Ķekavas florbolisti gūst uzvaras, "SĀC" nopelna punktu

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

Latvijas florbola virslīgas līderi florbola skolas “Masters”/Ulbrokas florbolisti šīs sezonas punktu krājumu papildinājuši ar vēl trim izbraukuma spēlē pret Talsu NSS/”Krauzers” vienību. Pēc veiksmīgā sākuma (8.minūtē 3:0) ulbrokieši nonāca zaudētājos 3:4, tomēr pēdējās astoņās minūtēs iemeta vēl divus golus un svinēja uzvaru 5:4.

Florbola klubs “SĀC” Ādažos mačā pret “Lielvārde/FatPipe” komandu sīvā cīņā bija gan vadībā (5:4), gan iedzinējos (1:3, 5:6), līdz nepilnas piecas minūtes pirms beigām panāca izlīdzinājumu. Pagarinājumā veiksmīgāki tomēr bija lielvārdieši – 6:7 (Kristam Saldatenokam 2+1, Dēvidam Osītim 1+2).

Divus mačus divu dienu laikā aizvadīja “Ķekavas” komanda. Piektdien vakarā savās mājās pret čempioniem Cēsu “Lekringu” viņi neveiksmīgi aizvadīja otro trešdaļu (1:4) un zaudēja 5:7 (Endijam Umbertam Barrusam 2+0). Savukārt sestdien viesos ar trim precīziem metieniem trešajā trešdaļā nosrošināja uzvaru 7:5 pār “Irlavu” (Ernestam Ronim un Markusam Januševskim pa 2+0).

Virslīgas turnīra tabulā FS ”Masters”/Ulbroka ar 11 uzvarām un 32 punktiem 12 spēlēs saglabā līderpozīcijas un par četriem punktiem apsteidz tuvākos sekotājus FBK “Valmiera”, kam gan ir viena spēle rezervē. “Ķekava” pēc sestdienas panākuma pakāpusies uz ceturto vietu (22 p. 13 sp.), bet FBK “SĀC” ar nopelnīto vienu punktu – uz devīto pozīciju (9 p. 12 sp.).

Latvijas pirmās līgas turnīrā ceturto uzvaru 11 spēlēs izcīnīja “Ķekavas Bulldogs” florbolisti, kuri viesos ar 9:7 pārspēja sporta kluba “Slampe/Zevid” komandu. Izšķirošā bija otrā trešdaļa, kurā ķekavieši 1:3 deficītu pārvērta 6:3 pārsvarā. Sešus no deviņiem vārtiem iemeta Mārtiņš Hertmanis.

Savukārt Latvijas otrajā līgā Inčukalna kluba “Coyote” florbolisti izbraukumā pārliecinoši pieveica tuvāko konkurentu cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā “Līgatni” 10:3 (Uvim Gravam 3+0, Renāram Liepiņam 2+2, Rihardam Asniņam 2+0). Deviņās spēlēs Inčukalna komandai ir četras uzvaras un 13 punkti.