Latvijas kamaniņu braucējām Siguldā otrā līdz ceturtā vieta Nāciju kausa sacensībās

• Autors:  LETA
Foto - Mareks Galinovskis, FIL Foto - Mareks Galinovskis, FIL

Latvijas pārstāves Elīna Ieva Vītola, Kendija Aparjode un Sigita Bērziņa piektdien Pasaules kausa (PK) posmā kamaniņu sportā Siguldā izcīnīja attiecīgi otro, trešo un ceturto vietu Nāciju kausa sacensībās.

17 dalībnieču konkurencē latvietes apsteigt izdevās vien Itālijas sportistei Sandrai Robačerei, kura trasē kā piektā devās uzreiz pēc latvietēm un finišēja 41,937 sekundēs.

Vītola trasē pavadīja 0,033 sekundes ilgāk, Aparjode uzvarētājai zaudēja 46 sekundes tūkstošdaļas, bet Bērziņa - 0,162 sekundes.

Visas Latvijas sportistes kvalificējās PK pamatsacensībām.

Pamatsacensībās vietas jau garantējuši Gints Bērziņš un Kristers Aparjods, kā arī divnieku ekipāžas Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts un Anda Upīte/Sanija Ozoliņa.

Pasaules kausa ceturtajā posmā startēt pieteikušies 134 sportisti no 19 valstīm - 36 sievietes, 36 vīrieši, deviņi sieviešu divnieki, kā arī 22 vīriešu ekipāžas.

Nedēļu vēlāk turpat Siguldā notiks Pasaules kausa sezonas piektais posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts.