Jaunā gada pirmajā spēlē "SĀC" florbolisti nespēj pārtraukt zaudējumu sēriju

Jaunā gada Latvijas florbola pirmās līgas pirmajā spēlē Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas kluba “SĀC” komanda piedzīvojusi kārtējo neveiksmi un šosezon nav guvusi nevienu uzvaru.

Otrdien FBK “SĀC” florbolisti viesojās pie florbola kluba “Valmiera” un Valmieras sporta skolas vienību, kas Austrumu grupas tabulā ieņem priekšpēdējo vietu – vienu virs Pierīgas florbolistiem. Otrajā minūtē viesi pirmie izvirzījās vadībā, taču turpinājumā laukumā pilnībā dominēja laukuma saimnieki.

Otros vārtus “SĀC” guva otrās trešdaļas vidū, kad bija ielaiduši jau astoņus, bet, spēlei beidzoties, tablo vēstīja 16:2 valmieriešu labā.

FBK “SĀC” komanda šosezon piedzīvojusi zaudējumus visas desmit spēlēs ar kopējo gūto un zaudēto vārtu starpību -110, no priekšā esošajiem tuvākajiem konkurentiem atpaliek nu jau par 12 punktiem un saglabā vairs tikai ļoti teorētiskas izredzes pacīnīties par vietu izslēgšanas turnīrā.

Piektdien, sestdien un svētdien Latvijas florbola čempionāta spēles notiks Ķekavā, Salaspilī un Ulbrokā.