Ulbrokas florbolisti piekāpjas virslīgas līdervienību duelī

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Latvijas florbola virslīgas pirmo divu vietu īpašnieku savstarpējā spēlē svētdien Ulbrokas sporta kompleksā florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda piekāpās florbola klubam “Valmiera”. Kārtējos mačus aizvadījušas arī abas pārējās virslīgā spēlējošās Pierīgas komandas.

Spēlē Ulbrokā laukuma saimnieki pirmie izvirzījās vadībā, taču otrās trešdaļas vidū zaudēja jau 1:4. Trešajā trešdaļā mājinieki četru vārtu deficītu samazināja līdz 4:6, taču drīz pēc tam ielaida vēl divus vārtus un vairs nespēja atspēlēties – 5:9. Ulbrokas komandas sastāvā Tomass Kristofers Birstiņš iemeta divus vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja.

“Ķekava” savās mājās pret “Lielvārde/FatPipe” vienību trešās trešdaļas vidū triju minūšu laikā izsēja triju vārtu pārsvaru (4:1), tomēr pusotru minūti pirms beigām Klāvs Jansons iemeta savus otros vārtus spēlē un nodrošināja ķekaviešu uzvaru 5:4.

Savukārt florbola klubs “SĀC” viesos pret Talsu NSS/”Krauzers” florbolistiem pēc pirmās trešdaļas zaudēja vēl tikai 3:4, bet beigās cieta pamatīgu sakāvi 4:11. Alvis Dāle atzīmējās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, vienu golu iemeta arī Dēvids Osītis, kurš ir virslīgas rezultatīvākais spēlētājs – 15 mačos 46 punkti (24+22). Otrais ar 35 punktiem šajā sarakstā ir Klāvs Jansons (18+17).

Virslīgas turnīra tabulā FBK “Valmiera” ar 37 punktiem 15 spēlēs apsteidz FS “Masters”/Ulbroku par pieciem punktiem, turklāt ulbrokieši pēc svētdienas neveiksmes arī zaudējuši otro vietu Cēsu “Lekringam” (33 p.). “Ķekava” ir piektajā pozīcijā (26 p.) un FBK “SĀC” priekšpēdējā desmitajā (9 p.).

Latvijas pirmās līgas turnīrā pie diviem punktiem tika “Ķekavas Bulldogs” florbolisti, kuri sīvā cīņā ar 5:4 pagarinājumā pārspēja florbola klubu “Ozolnieki”. Uzvaras vārtus – savus otros spēlē – guva Kristofers Jurisons.

Savukārt florbola klubs “Saulkalne” mājas spēlē Salaspilī pret FK “Madona” pavisam neveiksmīgi aizvadīja otro trešdaļu (0:7) un piedzīvoja zaudējumu 7:11 (Kristoferam Bitenbinderam 4+0, Kristianam Rūdolfam Priedem 2+1).

Austrumu grupas turnīra tabulā divas pēdējās – astoto un devīto – vietas ieņem FK “Saulkalne” (12 p.) un FBK “SĀC” (0 p.), bet Rietumos “Ķekavas Bulldogs” ir astotie (11 p.).

Latvijas otrās līgas čempionātā vēl vienu ļoti rezultatīvu spēli aizvadījuši Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. Cīņā pret “Impar Limbaži” vienību viņi otrās trešdaļas beigās un trešās sākumā iemeta piecus golus pēc kārtas, pēc tam vēl četrus un nosargāja uzvaru 19:13 (Renāram Liepiņam 4+1, Dāvim Mintikam 3+5, Uvim Gravam 3+3, Rihardam Asniņam 2+3).

Austrumu grupas tabulā “koijoti” pakāpušies uz trešo vietu – 12 spēlēs sešas uzvaras un 19 punkti.