Menu
 

Gada labākie Latvijas badmintonisti – siguldieši Anna Kupča un Artūrs Akmens

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Siguldas badmintona klubs Foto - Siguldas badmintona klubs

14.janvārī notika Latvijas badmintona federācijas “Gada balvas 2022” pasniegšanas ceremonija. Par 2022.gada labākajiem badmintonistiem tika atzīti siguldieši Anna Kupča un Artūrs Akmens, informēja Siguldas badmintona klubā.

Pagājušajā gadā Annas Kupčas kontā ir astoņi valsts čempiones tituli pieaugušajiem, U21 un U19 jauniešiem un Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas (SBK/SSS) komandas sastāvā Latvijas klubu čempionātā. Labs starts Annai padevās arī pasaules un Eiropas junioru čempionātos, kur izcīnītas dalītās septiņpadsmitās vietas sieviešu vienspēļu kategorijā un svarīgas uzvaras komandu sacensībās.

Artūrs Akmens kļuva par Latvijas čempionu dubultspēlās vīriešiem un klubu komandu sacensībās, kā arī ieņēma pirmo vietu Latvijas vīriešu vienspēļu un jaukto dubultspēļu reitingā.

Par labāko dubultspēļu pāri tika kronētas siguldietes Anna Kupča un Jekaterina Romanova, kuras pārliecinoši uzvarēja Latvijas čempionātā, noslēdza gadu pirmajā vietā LBF reitingā un pasaules badmintona sieviešu dubultspēļu reitingā ierindojās 108.vietā.

Annai un Jekaterinai arī tika nominācijas “Gada notikums” balva par sensacionālu vicečempioņu titulu Horvātijas “Open” Pasaules reitinga turnīrā.

Nominācijā “Gada sauciens” pārāka par visiem bija Annija Rulle-Titava.

Par gada labāko klubu tika atzīts Siguldas badmintona klubs, titulu draudzīgi dalot ar Baložu badmintona klubu.

Par gada labāko treneri kļuva valmierietis Andis Bērziņš, kurš balsošanā pārspēja SBK/SSS trenerus Aināru Gurecki un Jekaterinu Romanovu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.