Menu
 

Kaufmaņa un Grantiņa divnieku ekipāžām trešā un piektā vieta Eiropas kausa posmā Siguldā

  • Autors:  LETA
Foto - Viesturs Lācis, IBSF Foto - Viesturs Lācis, IBSF

Latvijas bobsleja pilotu Dāvja Kaufmaņa un Renāra Grantiņa divnieku ekipāžas piektdien Siguldā ieņēma attiecīgi trešo un piekto vietu Eiropas kausa sacensībās.

Grantiņš, kurš startēja ar stūmēju Edgaru Unguru, startā uzrādīja trešo un ceturto rezultātu, bet finišā abos braucienos bija trešais no sportistiem, kas pabeidza abus braucienus. Grantiņš ar Reini Vasiļevski uzstūma astoto labāko startu, bet braucienos viņam bija divas piektās vietas.

Uzvaru izcīnīja Vācijas pilota Niko Zemmlera ekipāža, kas otrās vietas ieguvēju, vēl vienu vācieti Hansu Pēteru Hannighoferu pārspēja par nieka trīs sekundes simtdaļām. Kaufmanis uzvarētājam zaudēja 0,86 sekundes, bet Grantiņš atpalika 2,63 sekundes.

Piedalījās 12 divnieku ekipāžas, otrajā braucienā startējot tikai desmit. Pēc pirmā brauciena diskvalifikāciju saņēma sezonas līderis Maksimiliāns Illmanns no Vācijas.

Sestdien turpat Siguldā notiks vēl vienas divnieku ekipāžu sacensības.

Eiropas kauss bobslejā ir otrā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa, bet skeletonā tie ir trešā ešelona mači aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.