Stopiņu handbolistes nenosargā astoņu vārtu pārsvaru un nospēlē neizšķirti ar LSPA

Latvijas dāmu handbola čempionāta otrā posma pirmajā spēlē svētdien Ulbrokā Stopiņu pagasta handbola komanda nospēlēja neizšķirti ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm, kaut otrā puslaika vidū bija vadībā ar astoņu vārtu pārsvaru.

B grupas turnīru, kurā trīs komandas divos apļos sacenšas par vienu ceļazīmi uz pusfinālu, Stopiņu PHK sāka ar spēli pret LSPA komandu. Pirmajā puslaikā sāncensēm neizdevās panākt vērā ņemamu pārsvaru (14:12), toties otro Stopiņu handbolistes sāka ar pieciem precīziem metieniem pēc kārtas un puslaika vidū panāca “plus astoņi” (23:15).

Tomēr nākamo desmit minūšu laikā viešņas atspēlēja gandrīz visu deficītu (24:23), bet 35 sekundes pirms beigām panāca izlīdzinājumu – 25:25. Zīmīgi, ka pēdējās desmit minūtēs mājinieces spēja realizēt tikai vienu metienu no desmit. Stopiņu PHK labā Elita Ekkerte un Laura Lielā guva pa septiņiem vārtiem, Viktorija Talagajeva piecus.

Jau otrdien LSPA handbolistes viesosies pie Salaspils sporta skolas komandas.