Ķekavas un Ulbrokas florbolisti iekļūst virslīgas labāko četriniekā

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

Nedēļas nogalē uzvarot ceturtdaļfināla sērijās, Latvijas virslīgas pusfinālā iekļuvuši “Ķekavas/RB&B” un florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komandas. Līdz ar vietu labāko četriniekā abi Pierīgas klubi arī garantējuši dalību 15.aprīlī “Arēnā Rīga” paredzētajās virslīgas finālspēlēs.

“Ķekava/RB&B” florbolisti pirms piektās spēles savās mājās pret iepriekšējās sezonas vicečempioniem Kocēnu “Rubeni” bija vadībā 3:1. Līdz otrās trešdaļas vidum laukuma saimnieki bija panākuši 3:0 pārsvaru, tad viesi divus vārtus atguva, taču drīz pēc tam ar diviem vārtiem atbildēja ķekavieši un nosargāja uzvaru 5:3, kas viņiem garantē vietu pusfinālā (sērijā 4:1) un tikšanos ar virslīgas pamatturnīra uzvarētāju florbola klubu “Valmiera”.

FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti ceturtdaļfinālā pret Talsu novada sporta skolas/”Krauzers” komandu divreiz bija nonākuši zaudētājos, tomēr piektajā spēlē savās mājās izcīnīja pārliecinošu uzvaru 10:2 un pirmo reizi izvirzījās vadībā sērijā (Eduardam Stūrem 4+1, Tomasam Kristoferam Birstiņam 2+1).

Svētdien pretinieki sesto reizi nūjas krustoja Talsos. Pirmajās divās trešdaļās ulbrokieši divreiz izvirzījās vadībā (1:0, 3:1), taču mājinieki atspēlējās. Otrās trešdaļas beigās un trešās sākumā viesi vēlreiz panāca divu vārtu pārsvaru (5:3) un šoreiz nelielo pārsvaru nosargāja – 6:5 un sērijā 4:2 (Edžum Ceriņam 3+0, Artūram Narogam 2+0, Matīsam Kristiānam Morozovam 1+5).

Dāmu virslīgas pusfināla sērijas pirmajā spēlē “FK Ķekava” florbolistes viesos tikās ar “NND/RJTC” vienību un neveiksmīgi aizvadīja otrās trešdaļas otro pusi, kad ielaida trīs vārtus un nonāca zaudētājās 1:4. Trešajā trešdaļā ķekavietes divus vārtus atspēlēja, taču atlikušajās septiņās minūtēs nespēja panākt izlīdzinājumu – 3:4 (Annijai Dārtai Dankfeldei un Katrīnai Katei Fībigai pa 1+1). Sērija ritēs līdz trim uzvarām.