Mārupes volejbolistes otrreiz zaudē Daugavpilī un pusfinālā neiekļūst

Foto - Mārupes sporta centrs Foto - Mārupes sporta centrs

Latvijas dāmu volejbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā trešajā spēlē Mārupes sporta centra komanda trešdien vakarā izbraukumā četros setos piekāpās “SUFA klubs”/Daugavpils Universitātes volejbolistēm, zaudēja sērijā 1:2 un izstājās no cīņas par medaļām.

Visās trijās šā dueļa spēlēs pārākas izrādījās laukuma saimnieces. Trešdienas mača pirmajā setā mārupietes gandrīz paveica nelielu brīnumu – no 18:24 panāca izlīdzinājumu 24:24, tad atspēlēja vēl divas setbumbas, tomēr beigās piekāpās 26:28.

Otrā seta likteni Daugavpils komanda izšķīra jau sākumā – 11:3 un beigās 25:12. Savukārt trešajā Mārupes volejbolistes sāka pagalam neveiksmīgi (0:6), taču diezgan ātri atspēlējās, pārņēma vadību un beigās vinnēja itin pārliecinoši – 25:17.

Ceturtajā setā līdz rezultātam 13:13 cīņa ritēja līdzīgi, taču tad daugavpilietes vinnēja sešas izspēlēs pēc kārtas un diezgan ātri pabeidza gan setu gan spēli – 3:1 (28:26, 25:12, 17:25, 25:15). Jau ierasti visvairāk punktu Mārupes sporta centra komandas labā guva Marta Ozoliņa (28) un Līga Strautniece (11).