"Ķekava" otrreiz pārspēj "Līvānus" un iekļūst NBL ceturtdaļfinālā

Foto - BK "Ķekava" Foto - BK "Ķekava"

Basketbola klubs “Ķekava” Nacionālās basketbola līgas astotdaļfināla sērijas otrajā spēlē otrdien savā laukumā uzvarēja BK “Līvāni” basketbolistus, vinnēja sērijā līdz divām uzvarām 2:0 un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Atbildes mača pirmā puslaika lielāko daļu ķekavieši bija iedzinējos – lielākā starpība bija astoņi punkti (16:24, 24:32). Otrās ceturtdaļas vidū laukuma saimnieki uz brīdi ieguva vadību, bet pārtraukumā komandas devās, tablo vēstot neizšķirtu 45:45.

Arī otrajā puslaikā līvānieši panāca “plus astoņi” (59:67), taču ceturtās ceturtdaļas sākumā Ķekavas basketbolisti veica izšķirošo izrāvienu 12:0 un iekrāja 80:72 pārsvaru. Viesi gan vēl uz brīdi pietuvojās līdz viena punkta tiesai (81:80), taču pēdējos septiņus punktus spēlē iemeta mājinieki – 88:80 BK
“Ķekava” labā.

Labākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā ar 35 gūtiem punktiem bija Eduards Avotiņš. Marts Ričards Ozolinkevičs pievienoja 15 punktus, Dāvis Klegeris 13 un Edgars Štelmahers 10 punktus.

Ķekaviešu pretinieki ceturtdaļfinālā kļūs zināmi līdz nedēļas nogalei.