"FK Ķekava" florbolistes virslīgas pusfinālā piedzīvo otro zaudējumu

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Otro neveiksmi Latvijas florbola virslīgas pusfināla sērijā pret “NND/RJTC” komandu piedzīvojušas “FK Ķekava” florbolistes. Sērijā līdz trim uzvarām ķekavietes zaudē 0:2.

Tāpat kā pirmajā spēlē, arī šoreiz mača likteni izšķīra vieni gūti vārti. Otrajā trešdaļā “FK Ķekava” atspēlēja divu vārtu deficītu (2:4) un izvirzījās vadībā 5:4, tad atkal nonāca zaudētājās 5:6, izlīdzināja rezultātu, taču piecarpus minūtes līdz beigām ielaida septītos vārtus un piedzīvoja zaudējumu 6:7.

Ķekaviešu sastāvā ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Paula Sloģe.

Pusfināla trešā spēle notiks 19.martā Ķekavā. Ja mājiniecēm izdosies gūt uzvaru un būs nepieciešama ceturtā cīņa, tā Ķekavā plānota 23.martā.