Mieža 38 punkti sekmē Ķekavas basketbolistu uzvaru Rēzeknē

Mieža 38 punkti sekmē Ķekavas basketbolistu uzvaru Rēzeknē BK "Ķekava"

Basketbola klubs “Ķekava” izcīnījis piekto uzvaru pēc kārtas Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā, svētdien viesos ar 32 punktu starpību pieveicot “Ezerzeme/Rēzekne” vienību. Zaudējumu LBL trešajā divīzijā piedzīvojuši Siguldas basketbolisti.

Rēzeknes un Ķekavas basketbola klubu spēles pirmajā puslaikā vadību uzņēmās ķekavieši, taču viņu pārsvars nepārsniedza desmit punktus (25:15, 39:29). Otrās ceturtdaļas vidū laukuma saimnieki guva deviņus punktus pēc kārtas un nedaudz vēlāk uz brīdi arī izvirzījās vadībā (43:44). Pēc 20 nospēlētām minūtēm BK “Ķekava” pārsvars bija trīs punkti – 47:44.

Izšķirošie notikumi laukumā norisinājās pēc lielā pārtraukuma. Viesu ofensīvu ievadīja 13:0 izrāviens, ceturtās ceturtdaļas sākumā ķekavieši pirmo reizi sasniedza “plus 20” (78:58), bet līdz spēles beigām starpību palielināja līdz 98:66.

Vēl vienu lielisku spēli LBL2 čempionu rindās aizvadīja Nauris Miezis, kurš 37 minūtēs savāca 38 punktus, 11 rezultatīvas piespēles un 6 pārķertas piespēles. Artūra Strēlnieka kontā 19 punkti, 14 atlēkušās bumbas un 4 piespēles, Edvards Jašuks guva 12 un Eduards Avotiņš 11 punktus.

Vienu kārtu līdz pirmā apļa beigām BK “Ķekava” LBL2 A grupā ar piecām uzvarām sešās spēlēs ieņem otro vietu aiz BK “Saldus” (6-0).

LBL trešajā divīzijā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši Siguldas sporta skolas basketbolisti. Spēlē pret sporta kluba “Rūjiena” komandu siguldieši jau pašā sākumā nonāca zaudētājos 0:9, pēc pirmās ceturtdaļas zaudēja 11:33, pēc pirmā puslaika 29:66 un visā cīņā cieta sagrāvi 70:116. Kristers Puķītis viesiem guva 21 punktu, Ingars Danbergs 19 un Ivo Gabrāns 11 punktus.

Otrdien, 6.novembrī, mājas spēli pret “Valmiera Glass” ViA/BSS-3 vienību aizvadīs basketbola klubs “Carnikava”.