Futbolisti jūniju noslēdz ar uzvarām un zaudējumiem

Foto - Kristians Putniņš, FK "Auda" Foto - Kristians Putniņš, FK "Auda"

Gan panākumus, gan neveiksmes jūnija pēdējās spēlēs piedzīvojuši Pierīgas futbola klubi. Latvijas virslīgas turnīrā Ķekavas klubs “Auda” turpina cīņu par vietu labāko trijniekā, bet sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolisti nespēj pārtraukt zaudējumu sēriju un arvien tālāk atpaliek no priekšpēdējās vietas.

“Auda” pēdējā spēlē ar 1:0 pārspēja futbola klubu “Metta” – vienīgos vārtus otrā puslaika sakumā guva komandas jaunpienācējs brazīlietis Režinaldu Ramirešs, kurš pirmajās divās spēlēs bijis precīzs jau trīs reizes.

Savukārt “Super Nova”/Salaspils piektdien piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas, turklāt pēdējos divos mačos viņi ielaiduši desmit vārtus. Spēlē pret futbola klubu “Tukums 2000”/”Telms” salaspiliešu rindās Jevgeņijs Miņins 29.minūtē izlīdzināja rezultātu 1:1, bet Ivans Patrikejevs septiņas minūtes pirms beigām panāca beigu rezultātu 2:5.

Tabulā FK “Auda” ar 30 punktiem 20 spēlēs ieņem piekto vietu, bet tikpat punktu ir arī priekšā esošajiem FK “Liepāja” (19 spēlēs) un čempioniem “Valmiera FC” (20 sp.). Pirmās divas vietas tālu priekšā konkurentiem ieņem “Riga FC” (49 p.) un RFS (48). “Super Nova”/Salaspils joprojām ir tikai septiņi punkti 19 mačos, un no devītajā vietā esošās “BFC Daugavpils” viņi atpaliek jau par 11 punktiem.

Latvijas trešās līgas Centra grupas turnīrā divu Pierīgas komandu savstarpējā cīņā “Upesciema Warriors” ar 1:2 piekāpās Jaunatnes futbola kluba “Daugava”/Salaspils Futbola skolas komandai. Pirmajā pusstundā divreiz precīzs viesu rindās bija Ņikita Lazarenko, bet otrā puslaika vidū mājinieki atbildēja ar Emīla Muižnieka vārtu guvumu.

Jūnija mēnesi salaspilieši pabeidza ar graujošu uzvaru 9:0 piektdien vakarā pār futbola klubu “RSU”. Pa diviem goliem iesita Artjoms Kozlovskis, Ņikita Lazarenko un Sandis Švāns, pa vienam – Daniils Fogels un Martins Stībels-Stīvers, vēl reizi pretinieki ieraidīja bumbu savos vārtos.

Pārliecinošu uzvaru pār FK “RSU” vienību iepriekš svinēja arī Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” otrā komanda – 4:1. Vārtus olainiešiem guva Artūrs Pozņaks, Rolands Bočs, Niks Edžus Bērziņš un Edgars Brics. Toties Babītes sporta kluba futbolisti piekāpās Rīgas Tehniskās universitātes vienībai 0:4.

Tabulas līderi ar 22 punktiem 8 spēlēs ir JFK “Daugava”/Salaspils FS futbolisti. FK “Union” ir ceturtajā vietā (15 p.), AFA “Olaine-2” sestajā (12 p.), Babītes SK astotajā (6 p.) un “Upesciema Warriors” priekšpēdējā vienpadsmitajā (3 p.).

Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupā Matīsa Bieziņa “hettriks” nodrošināja futbola klubam “Sigulda” uzvaru 3:0 pār “DSVK Traktors”/LSAB vienību. Tabulā siguldieši ir otrajā vietā (19 punkti 8 spēlēs) trīs punktus aiz līderes SK “Super Nova” otrās komandas.