Zaudējumu piedzīvo Olaines futbolisti, panākumi mārupiešiem un salaspiliešiem

Foto - facebook.com/Marupesfutbols Foto - facebook.com/Marupesfutbols

Brīvdienās kārtējās spēles Latvijas futbola zemāko līgu turnīros aizvadījuši trīs Pierīgas futbola klubi. Neveiksmi piedzīvoja Olaines futbolisti, bet pie panākumiem tika mārupieši un salaspilieši.

Latvijas pirmās jeb Nākotnes līgas turnīrā neveiksmju josla ievilkusies Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” komandai, kas nespēj uzvarēt jau piektajā spēlē pēc kārtas. Svētdien olainieši viesojās pie Grobiņas sporta centra futbolistiem un piedzīvoja zaudējumu 1:3.

Ielaiduši divus vārtus, viesi ar Konstantīna Fjodorova pūlēm vienus atguva, taču spēles izskaņā laukuma saimnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Turnīra tabulā ar 11 punktiem 10 spēlēs “Olaine” ieņem devīto vietu.

Latvijas otrās līgas Rietumu grupas turnīra devītajā kārtā graujošu uzvaru 6:1 pār futbola klubu “PPK”/”Betsafe” sestdien Jaunmārupē izcīnīja Mārupes sporta centra komanda. Pa diviem vārtiem guva Kristiāns Korsaks un Gatis Štrauss, pa vieniem – Nauris Bulvītis un Ahmeds Bašers. Tabulā mārupieši ar 21 punktu ieņem otro vietu vienu punktu aiz līderiem futbola skolas “Jelgava” otrās komandas. Pēdējā astotajā pozīcijā joprojām ir FK “Ķekava/Auda” futbolisti, kuriem punktu vēl nav.

Austrumu grupā pie pirmās uzvaras turnīra devītajā kārtā svētdien tika FK “Salaspils” futbolisti, kuri izbraukumā ar 2:1 pārspēja Jēkabpils sporta centra komandu. Mājinieki pirmie izvirzījās vadībā, taču divi Ērika Boroduškas precīzie sitieni pirmā puslaika izskaņā un otrā puslaika vidū nodrošināja salaspiliešiem panākumu. Tiesa, tas viņiem vēl neļauj pakāpties no pēdējās astotās vietas tabulā (4 punkti).