"Super Nova" futbolistiem pirms atbildes spēles Olainē bezcerīgs piecu vārtu deficīts Latvijas Futbola federācija

Pirmajā pārspēlē par vietu nākamā gada Latvijas futbola virslīgas čempionātā šīs sezonas pirmās līgas vicečempioni sporta kluba “Super Nova” futbolisti trešdien cieta sagrāvi 2:7 spēlē pret virslīgas priekšpēdējās vietas īpašnieku futbola klubu “Metta”/Latvijas Universitāti. Atbildes mačs sestdien Olaines stadionā.

Spēlē Hanzas vidusskolas stadionā Rīgā līdz pirmā puslaika vidum rezultāts nebija atklāts, bet tad 15 minūšu laikā bumba trīs reizes ielidoja “Super Nova” vārtos. Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs rezultāts kļuva jau 5:0 laukuma saimnieku labā, un tikai tad Edgaram Kārkliņam izdevās vienus vārtus atgūt.

Desmit minūtes vēlāk “Metta”/LU atguva piecu vārtu pārsvaru (6:1), pēc brīža ieraidīja bumbu savos vārtos, bet jau kompensācijas laikā realizēja 11 metru soda sitienu – 7:2.

Atbildes spēle notiks sestdien plkst. 14.00 “Super Nova” laukumā Olainē, un cerības uz uzvaru mājiniekiem palikušas vairs tikai teorētiskas. Tiesa, galīgais lēmums par nākamā gada virslīgas čempionāta klubu skaita palielināšanu tiks pieņemts tikai šonedēļ, tāpēc, iespējams, pārspēlēm nemaz nav sportiskas nozīmes.

Jāatgādina, ka Olaines klubs ar atšķirīgiem nosaukumiem un “Metta” pārspēlēs par vietu virslīgā tikās arī divos iepriekšējos gados – 2016. gadā AFA “Olaine” / SK “Super Nova” divu spēļu summā zaudēja 1:2 (1:1, 0:1), bet pērn FK “Progress”/ AFA “Olaine” piekāpās 2:4 (1:1, 1:3).