Upesciema futbolistiem mājas spēlē uzvara, Babītes komandai – zaudējums

Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Pirmā apļa beigām tuvojas Rīgas futbola čempionāts jeb Latvijas trešās līgas Centra grupas turnīrs. Nedēļas sākumā aizvadītajās spēlēs savā laukumā uzvaru izcīnīja Ropažu novada kluba “Upesciema Warriors” futbolisti, bet zaudējumu piedzīvoja Babītes sporta kluba komanda.

Upesciema futbolisti pēc neveiksmīga sezonas sākuma uzvarējuši divas no pēdējām trim spēlēm. Savā stadionā pret FK “RSU” viņi pirmā puslaika beigās nonāca zaudētājos, taču īsi pēc pārtraukuma Emīls Muižnieks izlīdzināja rezultātu un, izmantojot pretinieku palikšanu skaitliskā mazākumā, “kareivjus” vadībā izvirzīja Roberts Kārlis Prauliņš. Dažas minūtes vēlāk pretinieki otro reizi spēlē realizēja 11 metru soda sitienu, tomēr pēdējais vārds piederēja mājiniekiem – uzvaras vārtus iesita Rūdolfs Ratfelders – 3:2.

Galvenie notikumi Babītes sporta kluba un Rīgas Futbola skolas komandu mačā trešdien Piņķos risinājās pirmā puslaika beigās un otrā sākumā. Īsi pirms pārtraukuma vadībā izvirzījās rīdzinieki, kompensācijas laikā Pāvels Sorokins panāca neizšķirtu, taču 10 minūtes pēc cīņas atsākšanās RFS futbolisti guva otros un, kā izrādījās, uzvaru nesošos vārtus – 1:2.

Turnīra tabulā abi Pierīgas klubi atrodas līdzās – “Upesciema Warriors” devītajā (9 punkti) un Babītes SK desmitajā vietā (7 p.) 12 komandu konkurencē. Pirmās divas vietas ieņem JFK “Daugava”/Salaspils Futbola skola (29 p.) un AFA “Olaine-2” (24).