Salaspils handbolisti uzvar Sauriešos, zaudē savās mājās

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Divas spēles divu dienu laikā aizvadījušas Salaspils vīru handbola komandas. Virslīgas turnīrā “Salaspils” piedzīvoja zaudējumu savās mājās, bet Salaspils sporta skolas komanda izcīnīja uzvaru Sauriešos pirmās līgas mačā pret Ulbrokas sporta kluba handbolistiem.

Virslīgas turnīrā “Salaspils” handbolisti savā laukumā uzņēma “ASK Zemessardze/LSPA” vienību un vēl pirms pirmā puslaika vidum bija nonākuši pamatīgos mīnusos (3:10). Mājiniekiem uz brīdi izdevās pietuvoties (7:12), taču nākamo piecu minūšu laikā rīdzinieki starpību palielināja līdz 10 vārtiem (8:18). Otrā puslaika sākumā salaspilieši vēlreiz uz brīdi atjaunoja intrigu (19:24), taču atkal sekoja “ASK Zemessardze/LSPA” atbilde 5:1, un turpinājumā viesi pārsvaru noturēja 9-11 vārtu robežās. Beigu rezultāts 31:42.

“Salaspils” rindās rezultatīvākie bija Aleksandrs Patsikailiks (7), Artūrs Kļaviņš (5), Ivars Brics un Matīss Strautnieks (pa 4). Ar divām uzvarām un četriem punktiem sešās spēlēs salaspilieši tabulā ieņem piekto vietu.

Trešdien pirmās līgas spēlē Sauriešu jaunajā hallē kaimiņu novadu handbolistu duelī līdz pirmā puslaika vidum ritēja gluži līdzīga cīņa, taču tad salaspilieši pamazām pārņēma iniciatīvu un līdz pārtraukumam sasniedza sešu vārtu pārsvaru (22:16). Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs Salaspils handbolisti starpību palielināja līdz “plus 10” (28:18) un turpinājumā neļāva mājiniekiem cerēt uz izglābšanos – 43:30.

Uzvarētāju labā Rainers Gailums realizēja astoņus metienus, Justs Vidzis un Edvards Ernests Purviņš pa septiņiem. Ulbrokas vienībai precīzi pusi golu (15) iemeta Andris Lazda.

Pirmās līgas tabulā Salaspils handbolisti ar sešiem punktiem piecās spēlēs ir otrajā vietā, bet Ulbrokas komanda ar diviem punktiem trijos mačos ir priekšpēdējā sestajā pozīcijā.