Florbola spēlēs uzvara tikai "Baložiem"

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Piecās nedēļas nogales spēlēs ar Pierīgas florbola klubu piedalīšanos tiem izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru – panākumu Latvijas otrās līgas mačā guva florbola klubs “Baloži”. Zaudējumus piedzīvoja Ķekavas, Ādažu un Saulkalnes komandas.

Virslīgas spēlē pret Talsu NSS/”Krauzers” komandu vienu punktu izdevās izcīnīt “Ķekava/RB&B” florbolistiem. Pamatlaikā nenosargājuši divu vārtu pārsvaru (4:2), ķekavieši izšķirošos vārtus ielaida pagarinājuma otrajā minūtē – 4:5. Divus vārtus viesu labā guva Toms Ķeirāns.

Turnīra tabulas pirmajā trijniekā ir Kocēnu “Rubene” (35 punkti 15 spēlēs), florbola skola “Masters”/Ulbroka (33 p. 15 sp.) un Talsu NSS/”Krauzers” (30 p. 15 sp.). “Ķekava/RB&B” ir astotajā pozīcijā (21 p. 16 sp.), bet florbola klubs “SĀC”/”Enfriho” devītajā (20 p. 15 sp.).

FBK “SĀC” pirmās līgas komanda svētdien Ādažos uzņēma “Rubene-1” vienību, pēc pirmās trešdaļas bija vadībā 4:1, taču trešās sākumā jau zaudēja 4:7 un beigās piekāpās visā spēlē 5:9 (Mikam Nagliņam 1+2). Līdzīgā kārtā neveiksmi cieta florbola klubs “Saulkalne”, kas viesos Igaunijā pret grupas līderiem Jegevas SK “Tahe/Olivia” otrās trešdaļas sākumā zaudēja vēl tikai 3:4, bet beigās – 4:16 (Kārlim Bukovskim un Artūram Deinim pa 1+1).

Pirmās līgas Austrumu grupā deviņu komandu konkurencē FK “Saulkalne” ir septītajā vietā (7 p. 13 sp.) un FBK “SĀC” astotajā (6 p. 12 sp.).

Līdzjutējus turpina iepriecināt florbola klubs “Baloži”, kas debijas sezonā Latvijas otrajā līgā izcīnījis 11 uzvaras 12 spēlēs. Pēdējā mačā viņi ar 8:3 izbraukumā pieveica “Rēzekne/BTA” vienību (Ivo Popovam 2+0, Ričardam Dēvitam 0+3). Austrumu grupā FBK “Baloži” ir pirmajā vietā (33 p. 12 sp.), ceturtie ir Inčukalna “Coyote”/”Tobio” (24 p. 12 sp.) un sestie Ropažu “Salibandīti” (15 p. 12 sp.).

Neveiksmi piedzīvoja “FK Ķekava” florbolistes, kuras svētdien mājas spēlē pret “NND/RJTC” komandu trešajā trešdaļā ielaida četrus vārtus un piekāpās 3:7 (Kristiānai Elizabetei Krūmiņai 2+0). Latvijas virslīgas tabulā ķekavietes ir pēdējās ceturtās (3 p. 5 sp.), bet Latvijas-Igaunijas līgas vērtējumā trešās (12 p. 11 sp.).