Salaspils handbolisti pieveic dobelniekus un pakāpjas tabulā

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Latvijas handbola pirmās līgas spēlē otrdien vakarā Salaspils sporta skolas komanda savās mājās pārliecinoši pieveica ZRHK “Dobele”/Dobeles sporta skolas handbolistus un turnīra tabulā pēc aizvadītiem diviem apļiem pakāpās uz ceturto vietu.

Salaspils un Dobeles handbolistu cīņā lielā mērā izšķirošas bija desmit minūtes pirmā puslaika vidū, kad viesi spēja gūt tikai vienus vārtus, bet laukuma saimnieki iemeta deviņus (15:5). Līdz otrā puslaika vidum spēle izlīdzinājās, bet tad salaspilieši atkal audzēja pārsvaru, relizējot divreiz vairāk metienu, un beigās svinēja graujošu uzvaru 35:17.

Uzvarētāju labā Matīss Strautnieks iemeta astoņus vārtus, Edvards Ernests Purviņš septiņus, Rainers Gailums un Raivo Ozols pa četriem.

Pirmās līgas tabulā pārliecinoši līderi ir ONSC/HK “Ogre” handbolisti, kuri uzvarējuši visas deviņas spēles (18 punkti). Viņiem pēc aizvadītām 12 spēlēm seko “RPI-S” (15 p.), Ulbrokas sporta klubs (14 p.) un Salaspils sporta skola (12 p.). Septiņas komandas vietas sadalīs triju apļu turnīrā.