Salaspils handbolisti Ludzā piekāpjas turnīra tabulas kaimiņiem

Foto - SK "Latgols" Foto - SK "Latgols"

Latvijas handbola virslīgas spēlē sestdien Ludzā “Salaspils” vīru komanda piedzīvoja zaudējumu mačā pret sporta kluba “Latgols” handbolistiem. Sāncenši turnīra tabulā atrodas līdzās.

Mājinieki jau ar pirmajām minūtēm pārņēma vadību, taču vēl neilgi pirms pirmā puslaika beigām komandas šķīra tikai viens precīzs metiens (10:9). Cīņas liktenis tika izšķirts nākamajās 15 minūtēs, kad ludzānieši strauji panāca “plus 10” (22:12), un atlikušajā laikā tuvāk par sešu vārtu starpību Salaspils handbolisti netika. Beigās zaudējums 25:34.

“Salaspils” komandas rindās rezultatīvākie bija Artūrs Kļaviņš (6), Matīss Strautnieks (4), Kristiāns Strautnieks un Rainers Gailums (pa 3).

Virslīgas turnīra tabulā līderi ar 14 uzvarām un 28 punktiem 14 spēlēs ir ZRHK “Tenax/Dobele” handbolisti. SK “Latgols” nu ir 10 punkti 16 spēlēs, bet “Salaspilij” 8 punkti 16 spēlēs, turklāt tikpat punktu ir arī handbola klubam “Vaiņode”, kas aizvadījis trīs spēles mazāk.