Baložu florbola klubs pārspēj otrās līgas līdervienību

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Trīs spēles ar Pierīgas florbola klubu piedalīšanos aizvadītas Latvijas otrās līgas turnīrā. FBK “Baloži” pārspēja Austrumu grupas līderus “Aizkraukle/Koknese” komandas florbolistus, panākumi arī Inčukalna “koijotiem” un Ropažu “Salibandītiem”.

Baložu florbolistu viesošanās Koknesē izvērtās divu Austrumu grupas labāko komandu cienīga. Viesi no 1:5 spēja panākt 6:5, tomēr pamatlaikā uzvaru nenosargāja (8:8). Pagarinājuma desmit minūtēs vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā “Baloži” guva uzvaru – 3:1 un 9:8. Ričards Dēvits guva trīs vārtus un Kristers Januševskis divus.

Inčukalna “Coyote”/”Tobio” florbolisti savās mājās uzņēma komandu “Pēdu nav” un pēdējā trešdaļā vienu vārtu pārsvaru (3:2) palielināja līdz četriem – 7:3. Jānis Levanovičs iemeta četrus vārtus, Mārtiņam Zicmanim trīs rezultativitātes punkti (1+2).

Ropažu klubs “Salibandīti” viesojās pie Austrumu grupas pastarīšiem “Jēkabpils” florbolistiem, vispirms guva piecus vārtus pēc kārtas, tad ielaida četrus, tad atkal guva četrus un beigās nosargāja uzvaru 11:8 (Valteram Nodievam 3+0, Jānim Lielmanim un Emīlam Bebrim ap 2+0, Aigaram Lapiņam 1+3).

Austrumu grupas turnīra tabulā FBK “Baloži” divas kārtas pirms beigām ar 42 punktiem ieņem otro vietu vienu punktu aiz “Aizkraukles/Kokneses”. “Coyote”/”Tobio” ir 32 punkti un ceturtā vieta, bet “Salibandītiem” – 18 punkti un sestā pozīcija.