Latvijas čempionāta godalgas arī Siguldas, Ādažu un Olaines jaunajiem vieglatlētiem

Elīza Pole (nr.281). Foto - Guntis Bērziņš Elīza Pole (nr.281). Foto - Guntis Bērziņš

Valmierā aizvadīts Latvijas jauniešu (U18) un junioru (U20) čempionāts vieglatlētikā telpās. Laureātu vidū vairākās disciplīnās bija arī Siguldas sporta skolas, Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolas, kā arī Olaines sporta centra pārstāvji.

Vienu čempiones titulu un vienu bronzas medaļu izcīnīja siguldiete Elīza Pole. U18 vecuma grupā viņa uzvarēja 800 metru skrējienā (2:19,84), kā arī ierindojās trešajā vietā 1500 metros (4:53,71). Latvijas čempiones tituls arī ādažniecei Laurai Ozolai – viņa izrādījās labākā 2000 metru kavēkļu skrējienā (7:24,49) , kā arī ieņēma ceturto vietu 800 metros (2:20,36).

Pa divām medaļām ieguva vēl trīs Siguldas sporta skolas pārstāvji. Nikola Bunde, kura pirms divām nedēļām uzvarēja Latvijas jaunatnes čempionātā daudzcīņā U18 grupā, šoreiz izcīnīja sudrabu tāllēkšanā (5,72) un bronzu augstlēkšanā (1,60), kā arī ierindojās ceturtajā vietā 60 metru barjerskrējienā (8,80). U20 grupā Jānis Stūrītis bija otrais 800 metru skrējienā (1:55,35) un trešais 400 metros (49,08), bet Emīls Bangevics līdz ar piekto vietu tāllēkšanā (6,78) izcīnīja bronzu 60 metru barjerskrējienā (8,27) un 4x200 metru jauktajā stafetē kopā ar Martu Balanasu, Jāni Kravali un Jeti Laivu (1:42,38).

Vēl U18 vecuma grupā sudraba godalgu nopelnīja Adelīna Rubene no Olaines trīssoļlēkšanā (12,50) un Toms Melderis no Ādažiem 400 metros (52,14), bet bronzu – siguldiete Laura Petrovska 400 metru distancē (59,92).

Ceturtajās vietās ierindojās ādažnieces Denēra Auniņa 60 m/b skrējienā (9,84) un Salaspils sporta skolas pārstāvis Ēriks Anspaks 2000 metru kavēkļu skrējienā (6:46,75). Piektās vietas Laurai Petrovskai no Siguldas 800 metru skrējienā (2:20,36) un salaspilietei Amandai Ziediņai trīssoļlēkšanā (11,23), sestās – Jānim Mārtiņam Ozoliņam no Jaunmārupes 2000 m/kav.skrējienā (7:03,80) un Esterei Kļaviņai no Salaspils trīssoļlēkšanā (11,32).

17.un 18.februārī paredzēts Latvijas čempionāts telpās, bet 22.un 23.februārī – Latvijas čempionāts U16 vecuma grupā.