Salaspils handbolisti pārliecinoši pieveic virslīgas pastarīšus

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Sesto uzvaru sezonā Latvijas virslīgas čempionātā otrdien savās mājās izcīnīja “Salaspils” komandas handbolisti, kuri pieveica pēdējā vietā esošo handbola klubu “S&A”, sagādājot pretiniekiem 15.zaudējumu 16 spēlēs.

Pašā sākumā uz brīdi nonākuši zaudētājos (1:2), salaspilieši līdz pirmā puslaika vidum iemeta sešus golus pēc kārtas un pārtraukumā devās ar sešu vārtu pārsvaru (15:9). Otrā puslaika sākumā viesi starpību samazināja līdz diviem vārtiem (18:16), taču tūdaļ sekoja vēl viens laukuma saimnieku izrāviens 6:0, un beigās pārliecinoša uzvara 33:21.

“Salaspils” labā Ivars Brics iemeta desmit, Aleksandrs Pacikailiks piecus un Justs Vidzis četrus vārtus.

Salaspiliešiem šis panākums ļāva apsteigt Ludzas klubu “Latgols” un virslīgas turnīra tabulā pakāpties uz piekto vietu (12 punkti). Tiesa, tuvākie konkurenti – ludzānieši un handbola klubs “Vaiņode”, kuriem ir pa 10 punktiem, aizvadījuši attiecīgi divas un trīs spēles mazāk. Līderi ar 32 punktiem (16 uzvaras 16 spēlēs) ir ZRHK “Tenax/Dobele”.