Salaspils handbolistes piedzīvo negaidīti smagu sakāvi Jēkabpilī

Salaspils handbolistes piedzīvo negaidīti smagu sakāvi Jēkabpilī arhīvs

Latvijas dāmu handbola čempionāta līdere Salaspils sporta skolas komanda sestdien piedzīvojusi otro zaudējumu šīs sezonas astoņās spēlēs. Jēkabpilī pret vietējās sporta skolas audzēknēm salaspilietes cieta sakāvi ar 15 vārtu starpību.

Jēkabpilietes jau ar pirmajām minūtēm uzņēmās vadību un, izmantojot pretinieču daudzos nerealizētos metienus, pirmā puslaika vidū jau panāca sešu vārtu pārsvaru (12:6). Pavisam katastrofāla salaspilietēm sanāca pirmā puslaika izskaņa un otrā sākums, kad mājinieces viņus vārtos sameta septiņus vārtus pēc kārtas – 9:21. Turpinājumā viešņām izdevās cīņu izlīdzināt, taču glābt spēli jau bija par vēlu – 23:38.

No 51 metiena Salaspils handbolistēm izdevās trāpīt tikai 23, liecina Latvijas Handbola federācijas informācija. Visvairāk vārtu guva čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Renāte Salmane (10). Pieci goli Anastasijai Agarkovai, četri Dacei Potapovai.

Virslīgas turnīra tabulā Salaspils sporta skolas audzēknes ar 12 punktiem 8 spēlēs saglabā pirmo vietu, taču Jēkabpils komanda no viņām atpaliek vairs tikai par diviem punktiem, turklāt tai vēl ir arī viena spēle rezervē.