Salaspils handbolistes pārved uzvaru no Dobeles

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlē piektdien Salaspils sporta skolas komanda viesos pārspēja sezonas rangā augstāk esošo “REIR”/Dobeles sporta skolas vienību un tabulā pakāpās uz ceturto vietu.

Pēc līdzīga spēles sākuma salaspilietes pirmā puslaika vidū panāca četru vārtu pārsvaru (10:6), to ātri vien pazaudēja (10:9), bet līdz pārtraukumam atkal atguva (18:14). Otrajā puslaikā rezultāta starpība ilgi turējās 2-3 precīzu metienu robežās, tad, izmantojot vairākus noraidījumus Salaspils komandas rindās, mājinieces vienubrīd pievilka līdz “mīnus vienam” (24:23), taču viešņas atbildēja ar 4:1 izrāvienu un beigās svinēja uzvaru 31:26.

Salaspils sporta skolas labā Dace Potapova guva astoņus vārtus, Renāte Salmane septiņus, Patrīcija Elizabete Prūse piecus un Evelīna Zvaigzne četrus.

Virslīgas tabulā Salaspils komanda ieņem ceturto vietu (12 punkti 12 spēlēs) aiz Ludzas sporta kluba “Latgols” (17), “REIR”/Dobeles SS (14) un Jēkabpils sporta skolas (13 p.).