Salaspilieši iekļūst Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfinālā

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Otrreiz uzvarējuši “DSN/Turība” komandu, vietu Nacionālās basketbola līgas ceturtdaļfinālā trešdien izcīnīja Salaspils sporta skolas basketbolisti. Piektdien izšķirošo trešo NBL izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēlili aizvadīs basketbola klubs “Sigulda/Modern house”.

Tikai pašā galotnē izcīnītā uzvara pirmajā spēlē Salaspilī (74:72) salaspiliešiem vieglu dzīvi nesolīja arī atbildes mačā “Daugavas” sporta namā. Pirmajā puslaikā pārmaiņu vadībā izvirzījās abas komandas, bet lielākā starpība, ko panāca viesi, bija tikai četri punkti (33:29). Pārtraukumā ejot, likumsakarīgs neizšķirts 38:38.

Viss strauji mainījās otrā puslaika vidū, kad Salaspils basketbolisti guva 12 punktus pēc kārtas un panāca 57:47 savā labā. Uz īsu brīdi rīdzinieki deficītu samazināja līdz trim punktiem (60:57), bet sekoja vēl viens salaspiliešu izrāviens 18:5 un 10 punktu pārsvars tika nosargāts līdz beigām – 80:70 spēlē un 2:0 sērijā.

Trešdienas spēlē viesu rindās rezultatīvākie bija Dāvis Klegeris ar 36 un Jānis Pozņaks ar 16 punktiem.