Salaspils sporta skolas handbolisti zaudē sezonas priekšpēdējo spēli

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Latvijas handbola pirmās līgas turnīra priekšpēdējā spēlē savā laukumā zaudējumu piedzīvojusi Salaspils sporta skolas komanda. Pēdējo maču salaspilieši aizvadīs 17.martā pret pēdējā vietā esošajiem Ludzas sporta kluba “Latgols” junioriem.

Salaspils komandas pretinieki otrdienas spēlē Murjāņu sporta ģimnāzijas otrā komanda tabulā atrodas trīs pozīcijas zemāk, tomēr tieši viesi cīņu atklāja ar pieciem precīziem metieniem pēc kārtas un gandrīz visa pirmā puslaika garumā uz mājinieku vienu vārtu guvumu atbildēja ar diviem (4:8, 6:12, 8:16, 11:21).

Pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā Salaspils handbolistiem šo grafiku gan izdevās izjaukt (15:22, 17:24), taču lūzumu spēlē tas neievadīja. Rezultāta starpība nostabilizējās 8-10 vārtu robežās, un beigās Salaspils komanda piedzīvoja zaudējumu 26:34.

Kristiāns Strautnieks un Rainers Gailums laukuma saimnieku labā iemeta pa pieciem vārtiem, Justs Vidzis un Edvards Ernests Purviņš – pa četriem.

Pirmās līgas turnīra tabulā pirmo vietu jau pirms laba laika nodrošinājuši Ogres novada sporta centra/HK “Ogre” handbolisti (33 punkti pirms pēdējās spēles), bet cīņā par otro vietu pa 18 punktiem ir Salaspils sporta skolai (atlikusi viena spēle), Ulbrokas sporta klubam (divas) un “RPI-S” komandai (trīs). Salaspiliešiem ir pozitīva bilance pret abiem konkurentiem, un vienāda punktu skaita gadījumā viņi ieņems augstāku vietu. Ulbrokas SK un “RPI-S” handbolisti tiksies savā starpā pēdējā kārtā.