Abas Salaspils komandas piedzīvo zaudējumus telpu futbola virslīgas ceturtdaļfinālos

Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

"Optibet" telpu futbola virslīgas izšķirošie notikumi cīņā par medaļām norisināsies bez abu Salaspils komandu piedalīšanās. Ceturtdaļfināla sērijās zaudējumus iedzīvoja gan Salaspils Futbola akadēmijas komanda, gan pagājušā gada bronzas medaļu laureāti TFK “Salaspils” futbolisti, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Salaspils FA komandai, kas pamatturnīrā ieņēma septīto vietu, tikpat kā nebija nekādu izredžu abās ceturtdaļfināla spēlēs pret vieniem no turnīra favorītiem “RFS Futsal” futbolistiem – 1:10 un 0:13.

Savukārt telpu futbola klubs “Salaspils” (trešā vieta pamatturnīrā) bija favorītu lomā duelī pret “Jēkabpils lūši/Ošukalns” vienību. Pirmajā spēlē savās mājās salaspilieši pretiniekus atstāja “sausā” (3:0) un bija arī vadībā otrajā spēlē, taču piedzīvoja zaudējumu 1:2.

Izšķirošajā spēlē svētdien Salaspilī pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet ļoti rezultatīvā papildlaikā uzvaru svinēja Jēkabpils futbolisti – 5:3 un sērijā 2:1.

20.un 21.aprīlī Kuldīgā norisināsies Latvijas kausa izcīņas finālturnīrs telpu futbolā, kurā piedalīsies Salaspils Futbola akadēmijas komanda. Ceturtdaļfinālā salaspilieši ar 2:0 uzvarēja FK "Raba"/FPA telpu futbolistus. TFK “Salaspils” cīņā par vietu “Final Four” piekāpās “Riga FC” vienībai 0:7.