Mārupes futbolisti pirmajā līgā debitē ar neizšķirtu, olainieši sezonu sāk ar sāpīgu zaudējumu

Foto – facebook.com/Marupesfutbols Foto – facebook.com/Marupesfutbols

Latvijas futbola pirmās līgas jeb “Optibet” Nākotnes līgas pirmajā kārtā debitanti Mārupes sporta centra futbolisti nospēlēja neizšķirti, bet Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) “Olaine” komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pēdējās minūtēs.

Abām spēlēm ar Pierīgas klubu piedalīšanos sižeti bija diezgan līdzīgi, vienīgi noslēgums atšķirīgs. Pagājušā gada Latvijas otrās līgas čempioni Mārupes SC futbolisti pirmo spēli pirmajā līgā aizvadīja sestdien vakarā viesos pret iepriekšējās sezonas trešās vietas ieguvēju Skanstes sporta klubu un jau sestajā minūtē izvirzījās vadībā – pēc brīvsitiena izspēlēs bumbu vārtos zem pārliktņa trieca ukraiņu leģionārs Timofijs Marusijs. Turpinājumā nedaudz aktīvāki uzbrukumā bija laukuma saimnieki, un neilgi pirms pārtraukuma viņi panāca neizšķirtu. Otrajā puslaikā pustumsā un miglā komandu centieni mainīt rezultātu nebija sekmīgi – 1:1.

AFA “Olaine” komanda, kas pērn ar lielām pūlēm nosargāja vietu Nākotnes līgā, svētdien viesojās pie ambiciozās “Leevon PPK” vienības un, tāpat kā mārupieši, pirmie guva vārtus. 25.minūtē ļoti skaists sitiens izdevās Markam Pačepko, taču vēl pirmajā puslaikā mājinieki rezultātu izlīdzināja. Pamatlaika pašās beigās Pačepko nopelnīja otro dzelteno kartīti un atstāja komanda skaitliskā mazākumā, kas kompensācijas laika otrajā minūtē pretiniekiem ļāva gūt uzvaras vārtus – 1:2.

Nākotnes līgā šosezon 14 klubi aizvadīs divu apļu turnīru. Pēc nedēļas startēs arī Latvijas otrās līgas čempionāts, kurā Pierīgu pārstāvēs futbola klubs “Salaspils” un FK “Ķekava/Auda”.