Baložu florbolistiem debijas sezonā Latvijas otrās līgas čempionu tituls

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Finālā pēcspēles metienu sērijā uzvarot “Aizkraukle/Koknese” komandu, Latvijas otrās līgas čempionu titulu debijas sezonā pēc ranga trešajā spēcīgākajā līgā izcīnījuši florbola kluba “Baloži” spēlētāji.

Otrās līgas finālā likumsakarīgi tikās komandas, kas ieņēma divas pirmās vietas pamatturnīrā Austrumu grupā. Baložu florbolisti izcīnīja par vienu uzvaru vairāk un konkurentus apsteidza par diviem punktiem, turklāt vinnēja abās savstarpējās spēlēs (12:5 un 9:8 pēcspēles metienos).

Sestdien nosacīti neitrālā laukumā Lielvārdē abas komandas pirmajās desmit minūtēs iemeta pa vieniem vārtiem, taču pēc tam līdz otrās trešdaļas vidum nosargāja savus cietokšņus neskartus. Tad divu minūšu laikā FBK “Baloži” iemeta trīs golus un panāca 4:1 savā labā, bet “Aizkraukle/Koknese” līdz otrajam pārtraukumam atbildēja ar diviem precīziem metieniem (otrajā gadījumā tika realizēts “bullītis”).

Trešās trešdaļas vidū Baložu florbolisti atjaunoja divu vārtu pārsvaru, taču dažas minūtes vēlāk 33 sekunžu laikā bumbiņa divreiz ielidoja viņu vārtos – pamatlaikā neizšķirts 5:5. Pagarinājuma 10 minūtēs vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā ar 3:1 uzvarēja florbola klubs “Baloži” – 6:5. Pa vieniem vārtiem čempionu labā guva Kristers Januševskis (viņš arī realizēja pēdējo pēcspēles metienu), Ričards Dēvits, Oskars Eglītis, Ivo Popovs un Arvis Aniņš.

Debijas sezonu Latvijas otrajā līgā Baložu florbolisti pabeidza ar spožu bilanci – 22 uzvaras 24 spēlēs. Abas pārējās Pierīgas komandas – Inčukalna “Coyote”/”Tobio” un Ropažu “Salibandīti” – izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Kā zināms, 13.aprīlī “Arēnā Rīga” Latvijas virslīgas čempionāta finālā tiksies florbola skolas “Masters”/Ulbrokas un Talsu novada sporta skolas/”Krauzers” vienības.