Siguldiete Annija Rulle-Titava triumfē Latvijas Universiādes badmintona turnīrā

Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Latvijas XXXIV Universiādes badmintona turnīrā par absolūto čempioni kļuvusi Rīgas Ekonomikas augstskolas pirmkursniece Annija Rulle-Titava no Siguldas, kura uzvarēja gan sieviešu vienspēlēs, gan sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Sestdien Jelgavā notikušajā turnīrā piedalījās studenti no sešām Latvijas augstskolām, tajā skaitā ārvalstu studenti no Indijas, Šrilankas, Francijas, Vācijas un Nīderlandes, informēja rīkotāji.

A.Rulle-Titava vienspēļu turnīra finālā ar 21:19, 21:19 parspēja vēl vienu Siguldas badmintona kluba audzēkni Artu Priednieci, kura šobrīd studē Eindhovenas Tehniskajā universtitātē. Dubultspēlēs viņa pirmo vietu izcīnīja pārī ar LSPA studenti Kavidi Sirimannagi no Šrilankas, bet jauktajās dubultspēlēs triumfēja pārī ar vīru vienspēļu čempionu Oskaru Saulīti (Rīgas Ekonomikas augstskola).

Arī A.Priedniecei trīs medaļas – vēl arī sudrabs dubultspēlēs duetā ar Amandu Azarovu no LSPA un bronza “mikstā” pārī ar Vulfu Harderu no Latvijas Universitātes.

Latvijas XXXIV Universiādes badmintona turnīrā augstskolu komandu kopvērtējumā vīriešiem uzvarēja Latvijas Universitāte, otrajā vietā Rīgas Tehniskā universitāte, trešajā vietā Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte.

Savukārt sieviešu komandu kopvērtējumā pirmajā vietā Rīgas Tehniskā universitāte, otrajā vietā Rīgas Ekonomikas augstskola un trešajā vietā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

Latvijas Universiādi organizē Latvijas augstskolu sporta savienība, šogad šīs sacensības notiek jau 34.reizi. Sacensību programmā šogad ir iekļauts basketbols, volejbols, futbols, galda teniss, peldēšana, vieglatlētika, akvatlons, spēka trīscīņa, spiešana guļus, šahs, zolīte un badmintons. Vīriešu un sieviešu rezultāti tiek apkopoti atsevišķos kopvērtējumos. 2022./2023. mācību gādā Latvijas XXXIII Universiādes kopvērtējumā vīriešiem uzvarēja Rīgas Tehniskā universitāte, sievietēm – Rīgas Stradiņa universitāte.