Salaspils handbolisti nepārvar Latvijas kausa kvalifikācijas kārtu

Zaudējumu Latvijas kausa izcīņas kvalifikācijas pirmajā kārtā otrdien savā laukumā piedzīvoja Salaspils sporta skolas handbolisti. Nedēļas nogalē kausa izcīņas pufināla spēli aizvadīs Salaspils sporta skolas dāmu komanda.

Abu Latvijas virslīgu (gan vīriem, gan dāmām) un pirmās līgas čempionāti šosezon aizvadīti bez izslēgšanas turnīriem, ko nosacīti aizvieto Latvijas kausa izcīņa – pusotru mēnesi pēc triju līgu sezonas beigām. Izlozei vīru turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā labpatika sapārot virslīgas bronzas medaļu ieguvējus “ASK Zemessardze”/LSPA handbolistus un pirmās līgas trešo labāko komandu Salaspils sporta skolu. Šī mača uzvarētājiem kvalifikācijas otrajā kārtā būs jāspēlē ar Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem.

Salaspils sporta namā notikušās spēles pašā sākumā laukuma saimniekiem izdevās izvirzīties priekšā (2:0, 3:2), taču drīz vien viesi pārņēma vadību un pirmā puslaika vidū sasniedza septiņu vārtu pārsvaru (7:14). Līdz pārtraukumam salaspilieši viņu izrāvienu piebremzēja (12:19), taču otrā puslaika pirmajā daļā “ASK Zemessardze”/LSPA handbolisti jau bija likvidējuši intrigu (16:32). Beigu rezultāts 21:37.

Salaspils sporta skolas labā piecus vārtus guva Raivo Ozols, pa trim – Kristiāns Strautnieks, Justs Vidzis, Kristaps Štālmanis un Matīss Strautnieks. Mājinieki kopā realizēja tikai 37% metienu (pretinieki 73%).

Latvijas kausa izcīņā dāmām piedalās tikai četras komandas. Pusfinālā sestdien plkst.17.00 savās mājās šāgada bronzas medaļas ieguvēja Salaspils sporta skolas vienība sacentīsies ar valsts čempioniem Ludzas kluba “Latgols” handbolistēm, bet otrā pārī ielozētas LSPA un “Jēkabpils sporta skolas handbolistes.