LBL3: Carnikava gūst kārtējo uzvaru, Sigulda cieš kārtējo zaudējumu

LBL3: Carnikava gūst kārtējo uzvaru, Sigulda cieš kārtējo zaudējumu arhīvs

Tuvojoties Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas pirmā posma beigām, astoto uzvaru sezonas deviņās spēlēs trešdien izcīnīja basketbola klubs “Carnikava”. Savukārt Siguldas sporta skolas komandas zaudējumu sērija sasniegusi jau desmit mačus.

Carnikavieši pirmā posma priekšpēdējo spēli aizvadīja viesos pret Jelgavas/BJSS komandu. Pirmo reizi viņi vadībā izvirzījās tikai trešās ceturtdaļas vidū – iepriekš BK “Carnikava” zaudēja pat ar 15 punktu starpību (30:45). Pēc pārtraukuma viesi tomēr pārņēma iniciatīvu un, ceturtajā ceturtdaļā gūstot 13 punktus pēc kārtas, izšķīra cīņas likteni – 100:81.

Vairāk nekā pusi punktu Carnikavas komandas labā divatā guva Rolands Dovgjallo (29) un Mārtiņš Terehovičs (28), vēl 15 pievienoja Arnis Rozītis. LBL3 pirmo posmu viņi pabeigs piektdien ar spēli pret šosezon vēl nezaudējušajiem A grupas līderiem BK “Cēsis” basketbolistiem (9-0).

Siguldas sporta skolas basketbolisti pirmā posma pēdējo spēli aizvadīja izbraukumā pret basketbola skolas “Rīga” vienību. Abu C grupas pastarīšu cīņā siguldiešiem otrā puslaika vidū gandrīz 30 punktu deficītu (37:65) izdevās samazināt uz pusi (56:70), tomēr beigās tika piedzīvots kārtējais smagais zaudējums – 65:90. Šī bija jau desmitā Siguldas komandas neveiksme pēc kārtas, kas turklāt tiks ņemta vērā arī otrā posma turnīrā, kurā spēlēs deviņas vājākās komandas.

Ričards Fedečko Siguldas komandas labā guva 22 punktus, Kristers Puķītis 15, bet Ingaram Danbergam, laukumā pavadot visas 40 minūtes, pavisam maz pietrūka līdz tā sauktajam “triple double” – 11 punkti, 18 atlēkušās bumbas un 9 rezultatīvas piespēles.