Siguldietim Bērziņam astotā vieta pasaules junioru čempionātā kamaniņu sportā

Siguldietim Bērziņam astotā vieta pasaules junioru čempionātā kamaniņu sportā Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Piektdien Insbrukas/Īglsas trasē Austrijā startēja pasaules junioru čempionāts kamaniņu sportā. Pirmajā dienā labākais no Latvijas jaunajiem sportistiem bija siguldietis Gints Bērziņš, kurš junioru konkurencē ieņēma astoto vietu.

Par pasaules čempionu kļuva Makss Langehans no Vācijas. G.Bērziņš braucienos sasniedza vienpadsmito un piekto rezultātu un summā uzvarētājam zaudēja 1,086 sekundes. Startēja 41 kamaniņu braucējs.

Jāatgādina, ka Gints šosezon junioru Pasaules kausa izcīņas posmos sekmīgi cīnās jauniešu vecuma grupā.

Sacensībās juniorēm piedalījās trīs Latvijas sportistes, un labāko rezultātu, ierindojoties 11.vietā, uzrādīja Anda Upīte no Saulkrastiem. Pasaules čempiones titulu ieguvušajai vācietei Šejenai Rozentalai viņa divu braucienu summā zaudēja 0,790 sekundes.

16.vietā 53 dalībnieču konkurencē ierindojās Sigita Bērziņa no Siguldas (+1,144 s), bet siguldiete Elīna Ieva Vītola pirmajā mēģinājumā ieņēma tikai 29.vietu un otrajam braucienam, ko veica 25 labākās, nekvalificējās.

Sestdien pasaules čempionātā norisināsies sacensības divnieku ekipāžām un stafetes komandām.