Menu
 

Zaudējumus piedzīvo Salaspils handbolistes un handbolisti

  • Autors:  Apriņķis.lv
Zaudējumus piedzīvo Salaspils handbolistes un handbolisti Foto - Latvijas Handbola federācija

Latvijas handbola čempionātā neveiksmes piedzīvojušas abas Salaspils komandas – gan Salaspils sporta skolas vienība dāmu virslīgas turnīrā, gan “Salaspils/Mērnieks ZM” vīru pirmās līgas čempionātā.

Salaspils handbolistes otro reizi triju dienu laikā tikās ar sezonas līderēm Jēkabpils sporta skolas audzēknēm, un arī šoreiz Salaspilī uzvaru izcīnīja jēkabpilietes. Pirmajā puslaikā viņas panāca triju, vēlāk arī četru vārtu pārsvaru, taču Salaspils handbolistes viešņām tālāk atrauties neļāva un otrā puslaika vidū beidzot arī izlīdzināja rezultātu (22:22). Dažu nākamo minūšu laikā Jēkabpils komanda tomēr atguva iepriekšējo pārsvaru (24:27) un sagādāja salaspilietēm trešo zaudējumu četrās sezonas savstarpējās cīņās – 29:32.

Laukuma saimniecēm Renāte Salmane iemeta deviņus, Agrita Bērtiņa septiņus un Dace Potapova piecus vārtus. Turnīra tabulā Salaspils sporta skola saglabā otro pozīciju (16 punktu), taču no līderēm jēkabpilietēm atpaliek jau par sešiem punktiem.

Trešdien “Salaspils/Mērnieks ZM” handbolisti viesojās Kauguros pie kluba “Jūrmalas sports” otrās komandas, kas, tāpat kā salaspilieši, atrodas Latvijas pirmās līgas tabulas lejasdaļā. Mājinieki spēli sāka ar četriem precīziem metieniem pēc kārtas, turpināja audzēt starpību visa pirmā puslaika gaitā un drīz pēc pārtraukuma sasniedza jau “plus 11” (22:11). Pēdējās 15 minūtēs Salaspils handbolistiem izdevās starpību samazināt līdz pieciem goliem (23:28), taču izglābties jau bija par vēlu – devītais zaudējums sezonas 11 spēlēs 24:32.

“Salaspils/Mērnieks ZM” rindās rezultatīvākie bija Artūrs Ozerskis (6) un Edgars Vakuļčiks (5). Tabulā salaspilieši ar četriem punktiem ir pēdējā astotajā vietā un par diviem punktiem atpaliek no divām priekšā esošajām komandām. Trešajā vietā ar 12 punktiem 10 mačos ir Ulbrokas sporta kluba handbolisti.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.