Neveiksmes piedzīvo Mārupes volejbolistes un Ķekavas basketbolisti

Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Ceturtdiena nebija veiksmīga divām Pierīgas sporta spēļu komandām – basketbola klubs “Ķekava” Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā piedzīvoja jau trešo zaudējumu pēc kārtas, bet Mārupes sporta centra volejbolistes ar neveiksmi beidza Latvijas dāmu čempionāta pamatturnīru.

BK “Ķekava” ceturtdien viesojās Hanzas vidusskolā, kur pirms nepilna gada tika kronēti par LBL2 čempioniem – kā toreiz, tā šoreiz ķekaviešu pretinieki bija Rīgas Stradiņa universitātes studenti, kuriem pagājušajā nedēļā Ķekavas basketbolisti jau bija piekāpušies (82:89). Revanšs neizdevās.

Pirmajā puslaikā viesi pamazām slīga arvien lielākos mīnusos (1:7, 9:19, 15:28), tomēr otrajā ceturtdaļā spēja starpību samazināt līdz pieciem punktiem (40:45). Pēc pārtraukuma starpība labu brīdi turējās 8-12 punktu robežās, ceturtās ceturtdaļas sākumā ķekavieši 17 punktu deficītu (56:73) samazināja līdz astoņiem (69:77) sešas minūtes līdz beigām, taču izskaņā krietni pārāki bija laukuma saimnieki – 77:95.

BK “Ķekava” sastāvā Artūrs Strēlnieks izcēlās ar 19 punktiem 9 atlēkušajām bumbām, 6 rezultatīvām piespēlēm un 3 pārķertām piespēlēm, Roberts Pāže guva 17, Mārtiņš Šteinbergs 15 un Niks Saknītis 13 punktus.

LBL2 turnīrā par 1.-12.vietu Ķekavas komanda, piedzīvojot jau trešo zaudējumu pēc kārtas, noslīdējusi uz ceturto vietu (10-6). Līderi ir “Gulbenes buki” (13-3), procentuāli mazliet labākas bilances ir arī BK “Jelgava”/LLU (13-7) un “Kandava/Compor” vienībām (12-7), turpat līdzās ir “Turība” (11-7) un OC “Limbaži” (12-8).

Latvijas dāmu volejbola čempionāta pamatturnīra pēdējai spēlei Mārupes sporta kompleksā, kur mājinieces tikās ar volejbola klubu “Jelgava”, nebija izšķirošas nozīmes – ne viena, ne otra komanda nevarēja mainīt vietu turnīra tabulā. Iespējams, arī šī iemesla dēļ īsta cīņa nesanāca – mārupietes piedzīvoja zaudējumu 0:3 (16:25, 12:25, 16:25).

Regulāro sezonu Mārupes sporta centra komanda pabeidza sestajā vietā – 8 uzvaras 18 spēlēs un 25 punkti. Pirmo vietu ieņēma Rīgas Volejbola skolas audzēknes (17-1, 47 p.), otro Daugavpils “miLATss” (13-5, 39 p.), trešo VK “Jelgava” (13-5, 37 p.) un ceturto sporta klubs “Babīte” (10-8, 31 p.).

Jau šīs nedēļas nogalē Mārupes un Babītes volejbolistes aizvadīs Nacionālās līgas pusfināla spēles. Svētdien atbildes mači paredzēti Pierīgas komandu laukumos.