Salaspiliešiem zelts, sudrabs un bronza Latvijas telpu frisbija čempionātā

Foto - Latvijas Disku sporta savienība Foto - Latvijas Disku sporta savienība

Salaspils frisbija komanda “Wild Things A” diezgan negaidīti triumfējusi nedēļas nogalē Salaspils sporta namā notikušajā Latvijas telpu frisbija čempionātā. Vīru turnīra finālā salaspilieši ar 15:11 pārspēja Rīgas “Hardcore Ultimate”

Bronzu vīriešiem guva Latvijas frisbija līgas uzvarētāji “Wild Things 1” – otrā Salaspils komanda pēdējā spēlē ar 13:8 pārspēja Rīgas “Ultimate Decision”. Zīmīgi, ka “Wild Things” Latvijas frisbija līgā ierindojās tikai ceturtajā vietā, turklāt ziemas sezonas gaitā saviem pretiniekiem bija piekāpušies trīs reizes, liecina Latvijas Disku sporta savienības informācija.

Dāmu turnīrā “Valmiera” pusfinālā ar 12:11 pieveica “Salaspils FK 1”, bet vēlāk finālā ar 15:13 otro mājinieču komandu “Salaspils FK A”. Trešajā vietā ierindojās “Salaspils FK 1”, kas ar 13:8 pieveica Ogres “Momentu”.

Inčukalna “WildCats” vīru komanda ieņēma devīto vietu, bet dāmu vienība palika septītajā vietā.