Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Startējis Latvijas vadošais sieviešu futbola turnīrs – Sieviešu futbola līga, kurā šogad piedalās arī Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” komanda. Pirmajā spēlē savā laukumā olainietēm nācās piedzīvot zaudējumu.

Viešņas – pagājušā gada Sieviešu futbola pirmās līgas čempiones no futbola skolas “Metta” – rezultātu atklāja jau ceturtajā minūtē, pirmās pusstundas beigās pārsvaru divkāršoja, bet otrā puslaika vidū guva arī trešos vārtus.

Tikai 71.minūtē AFA “Olaine” futbolistēm izdevās gūt goda vārtus – no 11 metru soda sitiena atzīmes precīza bija viena no četrām Olaines kluba brazīliešu viesspēlētājām Marilda Kordeiru de Lima. Spēle beidzās ar FS “Metta” uzvaru 3:1.

Šogad Sieviešu futbola līgā piedalās sešas komandas – vēl arī pēdējo sešu gadu čempionvienība Rīgas Futbola skola, “Riga United Ladies”, kurā spēlē vairāku valstu Rīgā studējošās vai strādājošās futbolistes, BFC “Daugavpils” un FK “Dinamo Rīga”. Turnīru paredzēts rīkot trīs apļos, katrai no komandām aizvadot pa 15 spēlēm.

Drīzumā startēs arī Sieviešu futbola pirmās līgas turnīrs, kurā debitēs Ķekavas futbola kluba “Auda” dāmu komanda.