"Ikšķile" pārspēj "Carnikavu" Rīgas florbola čempionāta pusfinālā

Foto - FBK "Baloži" Foto - FBK "Baloži"

Rīgas atklātā florbola čempionāta pusfināla sērijā divu Pierīgas komandu savstarpējā cīņā florbola klubs “Ikšķile” divreiz pārspēja FK “Carnikava” florbolistus un iekļuva finālā. Abu komandu sastāvā bija ievērojams skaits spēlētāju, kuri šosezon bija kopā cīnījušies kluba “SĀC” rindās Latvijas pirmās līgas turnīrā.

Pirmās spēles vidū Ikšķilē mājinieki bija nokļuvuši zaudētājos 1:3, taču otrās trešdaļās izskaņā un trešā perioda sākumā iemeta četrus vārtus pēc kārtas. Precīziem metieniem bagātā mačā izskaņā carnikavieši vairākas reizes starpību samazināja līdz minimumam (5:4, 7:6), tomēr FK “Ikšķile” nosargāja uzvaru 10:7.

Mājinieku rindās ar pieciem rezultativitātes punktiem izcēlās Raimonds Zemzāle (4+1) un Alvis Dāle (2+3), FK “Carnikava” sastāvā divreiz precīzs bija Dēvids Osītis.

Atbildes spēlē ceturtdien jau mājinieki carnikavieši vienu vārtu deficītu (1:2) spēja pārvērst triju vārtu pārsvarā (5:2), tomēr otrās trešdaļas vidū Ikšķiles florbolisti četru minūšu laikā izlīdzināja rezultātu un astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām guva, kā izrādījās, uzvaras vārtus – 7:6 un sērijā 2:0 FK “Ikšķile” labā.

FK “Carnikava” labā pa diviem vārtiem iemeta Ivo Videjus un Jānis Kozlovskis, ikšķiliešiem pa 2+2 nopelnīja Alvis Dāle un Kārlis Krastiņš.

Finālā FK “Ikšķile” pretinieki būs otrās pusfināla sērijas “DTR” – “BRGD/Impar” uzvarētāji. Pirmās spēles pagarinājumā uzvarēja “BRGD/Impar” florbolisti (10:9), otrā spēle paredzēta piektdien vakarā.

Jāatgādina, ka sestdien “Arēnā Rīga” norisināsies Latvijas florbola čempionāta finālspēles. Plkst. 13.15 dāmu virslīgas spēli par zelta medaļām aizvadīs “FK Ķekava” un Kocēnu “Rubene”, tai seko vīru turnīra mačs par trešo vietu, bet 19.15 virslīgas čempionāta fināls “Betsafe Oxdog Ulbroka” – “Lielvārde/FatPipe”.