Menu
 

Vasarā Siguldā norisināsies "S!-Velo", "S!-Skate" un "S!-Peld" sacensību seriāli

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Vasarā siguldiešiem un novada viesiem tiks piedāvāti vairāki sacensību seriāli – riteņbraukšanā, skrituļslidošanā un rollerslēpošanā, kā arī peldēšanā, kas tiks rīkots pirmo reizi un ir šī gada jaunums.

Jau 15. maijā norisināsies “S!-Peld” – bērnu un pieaugušo peldēšanas sacensības, kurās var piedalīties ikviens peldēšanas entuziasts. Sacensības notiks Siguldas Sporta centra lielajā peldbaseinā divos posmos. Otrā posma norise plānota 11. decembrī. “S!-Peld” sacensību mērķis ir popularizēt peldēšanu visās vecuma grupās, veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu, kā arī noskaidrot labākos peldētājus dažādās vecuma grupās. Peldēšanas sacensības norisināsies brīvajā stilā, dalībnieki varēs izvēlēties startēt kādā no septiņām dažādām vecuma grupām.

“Fischer” Slēpošanas centrā 23. maijā notiks ikgadējais “S!-Skate” sacensību seriāla 1. posms, kurā aicināti piedalīties gan bērni, gan pieaugušie, kuri ir apguvuši skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. “S!-Skate” sacensību dalībnieki varēs startēt 26 skrituļslidotāju grupās un četrās rollerslēpotāju grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni. “S!-Skate” sacensību seriāla norise plānota trijos posmos. Pārējie divi posmi notiks 20. jūnijā un 29. augustā.

Savukārt sacensību seriālā “S!-Velo”, kas notiks jau piekto reizi un ik gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku, piedalīties tiek aicināti mazi un lieli riteņbraukšanas entuziasti. Sacensībās būs iespēja piedalīties 22 dalībnieku grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu-dapu grupā, kurā startē meitenes un zēni ar skrejriteņiem, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi. “S!-Velo” posmi notiks 6. jūnijā, 15. augustā un 12. septembrī.

Atšķirībā no “S!-Velo” un “S!-Skate” sacensībām, kur apbalvo katras grupas kopvērtējuma uzvarētājus, ko veido divu labāko posmu punktu summa, “S!-Peld” katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un atbalstītāju balvām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.