Menu
 

Vairākums iedzīvotāju sekoja līdzi Latvijas izlases panākumiem hokejā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - iihf.com Foto - iihf.com

Izcīnot trīs uzvaras un piedzīvojot četrus zaudējumus, Latvijas hokeja valstsvienība pasaules čempionātā ierindojusies desmitajā vietā. Pētījumu kompānijas “Kantar” veiktās aptaujas dati rāda, ka 60% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem sekoja līdzi Latvijas izlases spēlēm pasaules čempionātā hokejā.

Latvijas hokejistu sekmēm Slovākijā nesekoja līdzi 37% respondenti, trim procentiem bija grūti atbildēt uz jautājumu, vai sekojat līdzi izlases spēlēm.

Salīdzinoši augstāka interese par Latvijas komandas panākumiem pasaules čempionātā hokejā bija vērojama vīriešu vidū, tomēr arī vairākums sieviešu interesējās par šo notikumu – 68% aptaujāto vīriešu un 51% sieviešu sekoja līdzi Latvijas izlases spēlēm.

Latviski runājošās ģimenēs vērojama augstāka interese par Latvijas izlases panākumiem hokeja čempionātā – mūsu izlases spēlēm sekoja līdzi 68% latviski runājošo ģimeņu pretstatā 48% citās valodās runājošo ģimeņu.

Aptauju veica pētījumu kompānija “Kantar” laikā no 14. līdz 16. maijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 60 gadiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.