Krimuldas un Olaines futbolisti izcīna uzvaras otrās līgas spēlēs

Foto - AFA "Olaine" Foto - AFA "Olaine"

Kārtējās spēles izvadītās nedēļas nogalē aizvadījuši Latvijas futbola otrajā līgā spēlējošie Pierīgas klubi. Pagaidām vislabāk veicas sporta klubam “Krimulda” un Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) “Olaine” komandai, kas savu grupu turnīru tabulās ir starp līderiem.

Ziemeļu zonā SK “Krimulda” trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījuši SK “Krimulda” futbolisti, kuri ar 1:0 izbraukumā pārspēja līdzšinējo līderi “Riga United” vienību. Vienīgos vārtus 57.minūtē guva Renārs Kazus, kurš piecās spēlēs bumbu pretinieku vārtos raidījis jau astoņas reizes. Krimuldieši ar 10 punktiem izvirzījušies turnīra tabulas pirmajā vietā.

Rietumu zonas tabulā otro vietu ieņem AFA “Olaine” futbolisti. Mačā pret “FC Nikers” Dāvis Mārcis Valmiers olainiešus izvirzīja jau 5.minūtē, otros guva sešas minūtes līdz beigām, bet vēl mirkli vēlāk pretinieki trāpīja savos vārtos – 3:0. Četrās spēlēs olainiešiem ir deviņi punkti, bet piektie ar sešiem punktiem ir Mārupes sporta centra futbolisti.

Bēdīgāk klājas Centra zonā spēlējošajām komandām – visas trīs pēdējās spēlēs piedzīvojušas zaudējumus. FK “Jaunība”/SK “Upesciems” futbolisti cīņā Olainē pret “Albatroz SC” vienību otrā puslaika vidū izvirzījās vadībā pēc Dāvida Čudara raidījuma, taču pēdējās 15 minūtēs ielaida trīs golus – 1:3.

Futbola klubs “Salaspils” ar 1:2 piekāpās FK “Kuivižu Spartaks” – vienīgos vārtus, kad divi jau bija ielaisti, guva Kārlis Līcis. Savukārt FK “Reinards”/”Ropaži” futbolistu neveiksmju sērija sasniegusi jau piecus mačus – pēdējā spēlē viņi ar 2:5 zaudēja futbola klubam “Jūrnieks”. Ropažniekiem precīzi bija Mikola Maletičs (11 m) un Vladislavs Ļebedko.

Tabulā FK “Jaunība”/SK “Upesciems” ir piektajā vietā (6 p.), FK “Salaspils” astotajā (3 p.) un FK “Reinards”/”Ropaži” pēdējā 11.vietā (0 p.).