Futbolistiem Olainē graujoša uzvara, Ķekavā kaujiniecisks neizšķirts

Foto – FK “Auda”, AFA “Olaine” Foto – FK “Auda”, AFA “Olaine”

Latvijas futbola pirmās līgas astotajā kārtā abas Pierīgas komandas spēles aizvadīja savās mājās – sporta klubs “Super Nova” Olainē svinēja pārliecinošu uzvaru, bet futbola klubs “Auda” Ķekavā nospēlēja neizšķirti. Pirmo uzvaru sezonā izcīnījušas FK “Olaine” futbolistes.

Turnīra vicelīderi SK “Super Nova” futbolisti Olainē uzņēma Grobiņas sporta centra komandu. Līdz 59.minūtei Viktora Jurkova vārtu guvums palika vienīgais, taču tad maisam gals bija vaļā. Četru minūšu laikā Aleksejs Buksovs, Raivis Ķiršs un Maksims Greks trīs reizes ieraidīja bumbu viesu vārtos, nedaudz vēlāk piekto golu guva Krists Kalniņš – 5:0.

Ķekavā futbola klubs “Auda” uzņēma kaimiņus turnīra tabulā – Rēzeknes futbola akadēmijas audzēkņus, un uzvarētāji šajā cīņā palika nenoskaidroti. Pirmie vadībā jau 9.minūtē izvirzījās rēzeknieši, un “Audai” izlīdzinājumu izdevās panākt tikai 60.minūtē, kad precīzi sita Iļja Mitrofanovs. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Silvestrs Tamenieks jau vadībā izvirzīja laukuma saimniekus, tomēr trīs punktus ķekaviešiem nosargāt neizdevās – pēdējā minūtē Rēzeknes komanda izkaroja neizšķirtu 2:2.

Pirmās līgas turnīra tabulā SK “Super Nova” ar 18 punktiem astoņās spēlēs saglabā otro vietu sešus punktus aiz līderiem FK “Tukums 2000”. FK “Auda” futbolisti ar 14 punktiem ir trešie, bet tikpat punktu ir arī Rēzeknes futbola akadēmijai un futbola klubam “Smiltene”, punkts mazāk futbola skolas “Alberts” komandai.

Četru zaudējumu sēriju Sieviešu futbola līgā izdevies pārtraukt futbola kluba “Olaine” dāmu komandai. Izbraukuma spēlē pret “BFC Daugavpils” futbolistēm olainietēm uzvaru nodrošināja Brazīlijas viesspēlētāju rezultativitāte.

9.minūtē viešņas vadībā izvirzīja Žuliana Leonela Margune, bet nākamajās sešās minūtēs divreiz precīzi sita Simone duš Reisa Alveša – 3:0. Vēl pirmajā puslaikā Daugavpils komanda starpību samazināja līdz minimumam, un intriga saglabājās līdz pat pamatlaika pēdējām minūtēm, kad vispirms Alveša un pēc tam Margune iesita vēl divus vārtus – 5:2.

Ar trim punktiem aizvadītajās piecās spēlēs FK “Olaine” turnīra tabulā ieņem ceturto vietu – trīs pirmo vietu īpašniecēm visām ir pa deviņiem punktiem.