"Super Nova" futbolisti iekļūst Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā

Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

No trim ar Pierīgas novadiem saistītajiem futbola klubiem Latvijas kausa izcīņas otrā posma otro kārtu izdevies pārvarēt vienīgi sporta kluba “Super Nova” futbolistiem, kuri Latvijas pirmās līgas čempionāta mājas spēles aizvada Olainē. Astotdaļfinālā neizdevās iekļūt futbola klubam “Salaspils” un sporta klubam “Krimulda”.

SK “Super Nova” otrā posma otrās kārtas spēli aizvadīja svētdien viesos pret “FC New Project” vienību. Laukuma saimnieki 33.minūtē izvirzījās vadībā, taču pirmā puslaika pašās beigās Artjoms Troickis panāca izlīdzinājumu. 10 minūtes līdz beigām viņš pats izvirzīja vadībā “Super Nova” komandu, kompensācijas laikā mājiniekiem bija iespēja ar 11 metru soda sitienu panākt neizšķirtu, taču tā palika neizmantota – 2:1 “Super Nova” labā.

FK “Salaspils” futbolistu spēlē pret “Caramba Rīga” komandu līdz pat 80.minūtei rezultāts palika neatklāts, taču tad izšķirošais sitiens izdevās rīdziniekiem – 0:1. Savukārt SK “Krimulda” cīņā pret Latvijas pirmās līgas līderiem FK “Tukums 2000” cieta sagrāvi 1:9. 12.minūtē Ingvars Sondors krimuldiešiem panāca neizšķirtu 1:1, taču līdz pārtraukumam bumba vēl četras reizes ielidoja viņu vārtos.

Latvijas kausa astotdaļfināla izloze paredzēta 5. jūlijā, un šajā posmā cīņā par trofeju iesaistīsies arī deviņi virslīgas klubi. Atsevišķa izloze tālāk notiks gan pirms ceturtdaļfināla, gan pirms pusfināla mačiem. Finālspēle 26. oktobrī norisināsies Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā Jelgavā.

Divas spēles ar Pierīgas komandu piedalīšanos aizvadītas Latvijas otrās līgas Centra zonas turnīrā. FK “Jaunība”/SK “Upesciems” futbolisti izbraukumā ar 1:0 pārspēja futbola klubu “Jūrnieks” – vienīgos vārtus 79.minūtē guva Ivars Lukaševičs. Bet divu pastarīšu savstarpējā cīņā FK “Reinards/Ropaži” ar 7:0 apspēlēja “Kuivužu Spartaku” – divus vārtus iesita Oļegs Ivaņica, pa vieniem Ņikita Horoševs, Vitālijs Vatrala, Jurijs Ivanovs un Mihails Busels, vēl reizi spartakieši ieraidīja bumbu savos vārtos.

Turnīra tabulā FK “Jaunība”/SK “Upesciems” ieņem ceturto vietu (13 punkti 8 spēlēs), FK “Salaspils” devīto (7 p., 6 sp.), bet FK “Reinards/Ropaži” pakāpušies uz priekšpēdējo desmito (4 p., 10 sp.).