Menu
 

Aptauja Garkalnē. Kā vērtējat Garkalnes novada vadītāja darbu? Apriņķis.lv

 • Autors:  Liene Ozola
Foto: Liene Ozola Foto: Liene Ozola

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!") pieprasījis Garkalnes novada domes priekšsēdētājam Mārtiņam Gunāram Bauzem-Krastiņam sniegt paskaidrojumus par Valsts kontroles veiktajā pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem. Kā liecina ziņojumā pieejamā informācija, Garkalnes novada domes vadība ilgstoši ir pārkāpusi pašvaldību darbību reglamentējošos likumus, kā arī domes vadība un deputāti nav ievērojuši pašu pieņemtos saistošos noteikumus.

Edmunds, strādā skolā
Mani viņa darbs apmierina. Esmu arī iepazinies ar Valsts kontroles ziņojumu, un varu teikt, ka tur nav minēti konkrēti fakti, bet tikai izteiktas aizdomas.

 

Renāte, pensionāre, ilggadēja skolas darbiniece
Mēra darbība mani apmierina, jo vienmēr, kad esam kaut ko prasījuši, tas ticis izpildīts – protams, iespēju un likuma robežās.

 

Guntars, apkārtnes labiekārtotājs
Viņš ir ļoti atsaucīgs. Ja cilvēki vēršas pie viņa ar savām vajadzībām, tas tiek ātri risināts. Protams, ja neviens neko nesaka, tad arī nevar zināt, ka ir kādas problēmas.

 

Ojārs, bezdarbnieks
Es neko nezinu par viņa darbību. Neinteresējos par to.

 

Arnolds, strādā "Rīgas satiksmē"
Apmierina. Mums viss ir labi, un lēnām novada attīstība notiek uz priekšu. Ne jau tie jaunie, kas varētu nākt vietā, uzreiz spēs kaut ko citādi izdarīt.

 

4 komentāri

 • Elīna
  Elīna Trešdiena, 06 Novembris 2019 19:27 Komentāra saite

  Viss ir diezgan slikti, kaut kādiem pensionāriem kam nekko nevajag protams viss super, bet atvainojiet ceļi ir briesmīgi, nenotiek nekādas kultūras aktivitātes, sajūta tāda kad nekas nenotiek, viss ir stagnājā un nauda tiek novirzīta tikai kaut kādām domes paziņām un to ērtībām! Nevaru atļauties pateikt nekko labu par līdzšinējo vadību. Pašu pagastveci vajag svēpēt ārā, liekēdis, kas pakārto budžetu savām vajadzībām un apkauno novadu ar savu nekompetenci. Nevaru nevienu labu vārdu pateikt par esošo valdību un tajā notiekošo. Ņirgājas par iedzīvotājiem.

 • Iedzīvotājs
  Iedzīvotājs Trešdiena, 06 Novembris 2019 21:52 Komentāra saite

  Kas šī par aptauju?
  Skolas saimnieks Edmunds,
  Bijusī skolas pavāre un saimniece Renāte,
  Renātes dēls un Upesciema sētnieks Guntars,
  Bezdarbnieks
  un
  RS darbinieks.
  Pirmie trīs un, iespējams, arī bezdarbnieks ir atkarīgi no GND.
  Lai pajautā 100 personām. Pamatā uzņēmējiem, jaunām ģimenēm. Nodokļu maksātājiem, nevis nodokļu naudas tērētājiem.

 • Garkalnes patiesais iedzīvotājs
  Garkalnes patiesais iedzīvotājs Ceturtdiena, 07 Novembris 2019 20:01 Komentāra saite

  Novadā vidusskolas nav, novada centra nav, ceļu vietā bedres, svētku nav, gadatirgu nav, mājaslapa ieturēta labākajās 2002. gada tradīcijās. Mēra izstrādājums taupības nolūkos sev piešķir prēmiju 12000 eiro apmērā. Jā, tiešām, viss apmierina, viss kārtībā.

 • Estamneiekritu
  Estamneiekritu Trešdiena, 13 Novembris 2019 09:11 Komentāra saite

  Jūs nopietni, šie cilvēki, gribēdami neko sliktu pateikt nevarētu ??‍♀️Ja mani vecaimammai pienāktu un pajautātu, viņa arī teiktu viss labi. Cilvēki kuri neizmanto internetu, tikai saņem skaisto, slavināšanas avīzi nezin kas notiek. Kādēļ šeit redzamie cilvēki ir tikai no Upesciema? Saviem vecvecākiem cenšos rādīt un tad pārrunajam internetā pieejamo informāciju, lasu arī komentārus viņiem. Sākumā tika aizstāvēti, bet nu jau sāk saprast kas notiek un kā notiek. Bet esmu pārliecināta ja viņiem uz ielas pienāktu klāt un pajautātu, viņi neko sliktu neteiktu. Un tā tas ir arī ar šiem cilvēkiem kas ir intervēti!

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.